Zawody

BIG FISH NEKIELKA 18-22 04.2018W dniach 18-22 kwietnia na Łowisku Expert-Karp Nekielka pod patronatem medialnym czasopisma wędkarskiego Karpmania odbyły się zawody karpiowe z cyklu Big Fish. Jak sama nazwa mówi, 20 dwuosobowych Teamów z całej Polski starało się złowić największą rybę zawodów, karpia lub amura. Przed rozpoczęciem losowania wszystkie przybyłe zespoły zaproszone zostały na poczęstunek z grilla. Podczas rejestracji każdy otrzymał pamiątkową czapeczkę z logiem imprezy.

Jak zawsze rywalizacja trwała do samego końca. Ogólnie wyholowano około 100 karpi i amurów. Kilka sztuk w trakcie holi umiejętnie zeszło z haków, odpływając w toni. Ostatniej nocy ekipa ze stanowiska 39 prawie już cieszyła się wspaniałym karpiem o wadze grubo ponad 20 kilogramów, jednak olbrzym wyszedł z tej potyczki zwycięsko, spinając się z haka tuż przy brzegu. Ryba ta na pewno zmieniłaby klasyfikację końcową. Inne zespoły również walczyły do samego końca starając się o największe egzemplarze. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden.

Podczas ceremonii zakończenia zawodów po poczęstunku z grilla, nagrodzono ekipy, które złowiły trzy największe ryby. I miejsce zajęła ekipa ze stanowiska nr 9 Bartosz Hulewicz/Robert Krysztofiak, łowiąc karpia o wadze 24,73kg., II miejsce Marek Samborski/Marcin Dynakowski ze stanowiska nr 13 z karpiem o wadze 21,42kg., III miejsce zajęła ekipa ze stanowiska nr 7 Andrzej Pałasz/Michał Stelmach łowiąc karpia o wadze 20,53kg.

Zwycięzcy oprócz wspaniałych pucharów, medali okolicznościowych, weekendowych zasiadek na łowisku, otrzymali prenumeraty Karp Mani , nagrody w sprzęcie karpiowym oraz nagrodę główną zawodów, którą było 2.500 PLN. Dodatkowo rozlosowano wśród wszystkich pozostałych do końca imprezy ekip, pięć darmowych dwuosobowych zasiadek na Łowisku Nekielka do wykorzystania w bieżącym sezonie.

Wszystkim startującym zespołom dziękujemy za udział w zawodach a zwycięzcom gratulujemy wspaniałych wyników.
Pogoda
Fazy księżyca
REKLAMA
AK Baits
REKLAMA
Videotronic
Losowy film
Losowa galeria