Zawody

XII Wielkopolskie Dni Karpiowe 2016

Od 20 do 24 lipca 2016 roku na łowisku Expert karp Nekielka odbyły się XII Wielkopolskie Dni Karpiowe. Była to jednocześnie druga tura cyklu Grand Prix Nekielka 2016. Od tego roku do punktacji każdych zawodów  liczy się tylko 5 największych ryb (karp, amur) Rywalizacja podczas zawodów była ogromna. Wszystkie startujące zepoły złowiły ryby. Czołowe nawet  po kilkanaści i więcej ryb.

Ostatecznie zawody wygrał Dariusz Obrembski z wynikiem 67.04 (5BF) Drugie miejsce zajęła ekipa Tadeusz Wilk i Ireneusz Bloch. ( 64.01) Trzecie zdobył zespół Ryszad Gabryelczyk i Romak Kubiak. (63.58)
Największą rybę zawodów, karpia o wadze 18.75 kg złowił Ireneusz Bloch.
Już 24 sierpnia rozpoczną zawody Golden Carp Nekielka, finałowe zawody cyklu Grand Prix Nekielka. Szansę na zwycięstwo w całym cyklu ma kilka ekip. Zapowiada się ogromna rywalizacja.

Gratulujemy zespołom za udział i wspaniałą rywalizację.

Poniżej fotorelacja i wyniki zawodów i całego cyklu.

Pierwsze 3 ekipy zawodów.

Zwycięzca XII Wielkopolskich Dni Karpiowych  Dariusz Obrembski z organizatorem Markiem Krawczykiem.

II miejsce: Tadeusz Wilk i Ireneusz Bloch.

III miejsce Ryszard Gabryelczyk i Roman Kubiak

IV miejsce: Marcin Chmielewski i Karol Majewski

V miejsce: Adam Brzoza/Tomasz Januła

VI miejsce: Wojciech Czarnecki/Bartek Cieślawski

VII miejsce: Paweł Krzemionowski/Adam Krugiołka

Przedstawiciel sponsora firmy Daiwa Łukasz Michna z łowcą największej ryby zawodów Irkiem Blochem.

Daiwwa sponsor nagrody za złowienie największej ryby.

Wyniki XII Wielkopolskich Dni Karpiowych 20-24 07. 2016