Zawody

X Puchar Starbaits 2014

Na łowisku EKPERT-KARP w Nekielce rozegrane zostały jubileuszowe X Zawody Karpiowe o Puchar Starbaits. Część zespołów przybyła na miejsce już we wtorkowy wieczór aby wziąć udział w spotkaniu zorganizowanym przez organizatora zawodów przy zimnym piwie i przekąskach z grila. Takie spotkania pozwalają na zawieranie nowych znajomości oraz na wymianę doświadczeń na tematy karpiowe. Spotkanie przebiegało w przyjemnej koleżeńskiej atmosferze i przeciągnęło się do późnych godzin nocnych. Łowisko Ekspert-Karp jest idealnym miejscem do takich spotkań.

Golden Carp maj 2014

W środę 21 maja na łowisku Expert-Karp Nekielka rozpoczną się pierwsze zawody z cyklu Grand Prix Golden Carp Nekielka. Wystartuje w nich 30 ekip z całego kraju, które będą walczyć o prestiż i cenne nagrody. Dzisiaj wieczorem ( wtorek, 20 maja) organizatorzy zapraszają wszystkie ekipy na party. Będzie można skosztować pysznych potraw z grilla, spędzić miło czas przy ognisku, wymienić doświadczenia karpiowe i podyskutować o taktyce na zawody. Nasz portal przeprowadzi relację on-line z zawodów. Serdecznie Zapraszamy !

Big Fish Nekielka 2014 kwiecień

W dniu dzisiejszym punktualnie o godzinie 10.00 rozpoczęły się zawody Big Fish Nekielka. 16 ekip z całego kraju walczyć będzie do niedzieli o główną nagrodę 3000 pln. Zapraszamy do śledzenia poczynań zawodników. 

Big Fish Nekielka 2013

W dniach 12-15 września br. na łowisku Expert-Karp odbyły się zawody BIG FISH Nekielka. Była to nowa formuła promowania karpiarstwa jak i karpiowych przygód. W rywalizacji liczyła się największa ryba zawodów. Ta, jedna, jedyna. Podczas trwania zawodów wszystkie ekipy , bezstresowo nie mając parcia na wynik, łowiły karpie i amury. Zabawa była przednia, tym bardziej, że do ostatnich sekund trwania imprezy, każda ekipa miała jeszcze szanse na zwycięstwo.

Golden Carp 2013 maj

Relacja z zawodów Golden Carp 2013 maj.

Cypriniada Wielkopolska – eliminacja do Grand Prix DAIWY

Cypriniada Wielkopolska - team Expert Karp zwycięża

Golden Carp Nekielka 2011


Zawody Golden Carp Nekielka rozpoczęte. Punktualnie o godzinie 10.00 oficjalnie rozpoczęły się drugie zawody z cyklu Grand Prix Golden Carp Nekielka. Po losowaniu ekipy rozjechały się na stanowiska i przygotowują sprzęt i obozowiska. O godzinie 15.00 początek łowienia. Zapraszamy do śledzenia naszych relacji.

Golden Carp Nekielka 2011


Zawody Golden Carp Nekielka rozpoczęte. Punktualnie o godzinie 10.00 oficjalnie rozpoczęły się drugie zawody z cyklu Grand Prix Golden Carp Nekielka. Po losowaniu ekipy rozjechały się na stanowiska i przygotowują sprzęt i obozowiska. O godzinie 15.00 początek łowienia. Zapraszamy do śledzenia naszych relacji.

Rekordowe wyniki na Anaconda Golden Carp 2011


Dzisiaj o godzinie 11.00 rozpoczęły się zawody Anaconda Golden Carp 2011. 17 ekip z całej Polski po losowaniu i poczęstunku  rozjechało się na stanowiska. O godzinie 15.00 początek łowienia. Jest  ciepło i słonecznie,a nastroje bardzo bojowe.Nasz portal na bieżąco będzie informował o wynikach i sytuacji na zawodach.

Wielkopolskie Dni Karpiowe 2011


Punktualnie o godzinie 11.00 w dniu dzisiejszym rozpoczęły się VIII Wielkopolskie Dni Karpiowe. Oficjalnego otwarcia dokonał wiceburmistrz Wrześni Waldemar Grześkowiak.

Baits.Pl Golden Carp 24-28 08.2011 RELACJA


Baits.PL Golden Carp to ostatnie zawody z cyklu Grand Prix Golden Carp Nekielka. Generalnym sponsorem jest firma Baits.Pl. Punktualnie o godzinie 10.30 rozpoczęło się losowanie po którym zespoły rozjechały się na stanowiska. Do godziny 15.00 zawodnicy mają czas na przygotowanie stanowisk,markerowanie,nęcenie i przygotawanie zestawów.Oprócz ekip z całego kraju startują również dwie ekipy czeskie z firmy Max Carp.Zapraszamy do śledzenia relacji na naszym portalu.Wkrótce poinformujemy o konkursach dla śledzących relację. Zapraszamy !!!

IX Wielkopolskie Dni Karpiowe pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Września


W dniach 18-22 lipca 2012 roku na Zalewie Lipówka we Wrześni odbędą się IX Wielkopolskie Dni Karpiowe pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Września.

                                                          Łączna pula nagród to 35.000zł.

W zawodach tych będzie mogło wystartować 30 dwuosobowych teamów po wcześniejszym opłaceniu wpisowego w kwocie 800zł od ekipy. Zawody odbędą się  w starej formule tzn. będzie obowiązywał zakaz korzystania ze środków pływających, łódek zdalnie sterowanych, łowienie i hol ryb odbywał się będzie tylko i  wyłącznie z brzegu. Do łaski powrócą „ kobry, łyżki  zanętowe, rakiety proce i inne wynalazki”.


GOLDEN CARP 2012W roku 2012 łowisko Nekielka znowu będzie w centrum uwagi braci karpiowej a to za sprawą GOLDEN CARP 2012, które to zawody odbędą  się w dniach 16-20 maja. 

                                                          Łączna pula nagród to 25.000zł.

Od przyszłego roku zmienia się formuła zawodów, nie będzie Grand-Prix Nekielki  w zamian tego proponujemy jedne zawody z wysoką pulą nagród. W zawodach tych będzie mogło wystartować 30 dwuosobowych teamów po wcześniejszym opłaceniu wpisowego w kwocie 800zł od ekipy.  Zawody odbędą się  w starej formule tzn. będzie obowiązywał zakaz korzystania ze środków pływających, łódek zdalnie sterowanych, łowienie i hol ryb odbywał się będzie tylko i  wyłącznie z brzegu. Do łaski powrócą „ kobry, łyżki zanętowe, rakiety proce i inne wynalazki”.

I Podlaski Maraton Karpiowy 2011

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Podlaskim Maratonie Karpiowym, który odbędzie się w dniach 25-29.05.2011 roku nad malowniczo położonym wśród lasów Puszczy Knyszyńskiej 17ha Zalewem Czapielówka w Czarnej Białostockiej/koło Białegostoku.

PUCHAR SAENGERA Nekielka 25.09 – 01.10 2011 r.

Firma Saenger podała termin przyszłorocznej edycji Pucharu Saengera. Odbędzie się on w dniach 25.09 - 1.10.2011 r. na łowisku Expert-Karp Nekielka.


Pogoda
Fazy księżyca
REKLAMA
AK Baits
REKLAMA
Videotronic
Losowy film
Losowa galeria