Zawody

Puchar Saengera 18-24.09.2016

Wyniki: Puchar Saengera 18-24.09.2016

Wielkopolskie Dni Karpiowe 2015

XI Wielkopolskie Dni Karpiowe rozpoczęte! 24 zespoły rywalizują na łowisku Expert Karp Nekielka o zwycięstwo i cenne nagrody. XI Wielkopolskie Dni Karpiowe to druga tura cyklu Grand Prix Nekielki. Zapraszamy do śledzenia relacji!

XII Wielkopolskie Dni Karpiowe 2016

Od 20 do 24 lipca 2016 roku na łowisku Expert karp Nekielka odbyły się XII Wielkopolskie Dni Karpiowe. Była to jednocześnie druga tura cyklu Grand Prix Nekielka 2016. Od tego roku do punktacji każdych zawodów  liczy się tylko 5 największych ryb (karp, amur) Rywalizacja podczas zawodów była ogromna. Wszystkie startujące zepoły złowiły ryby. Czołowe nawet  po kilkanaści i więcej ryb. 

Zakończenie sezonu z 4 Success i NG Polska 2015

W dniach 21-25 października na łowisku Expert Karp Nekielka odbyły się zawody "Zakończenie Sezonu z 4 Success"
Do klasyfikacji liczyły się 4 największe ryby (karp, amur) każdego zespołu. Wprowadzenie takiego regulaminu niesłychanie wpłynęło na rywalkizację ekip, która trwała do ostatnich sekund zawodów. 

Golden Carp Nekielka finałowe zawody cyklu Grand Prix

W dniach 24-28 sierpnia odbyła się na Łowisku Nekielka trzecia i zarazem ostatnia tura zawodów karpiowych zaliczanych do cyklu Grand Prix 2016.Do klasyfikacji końcowej zaliczała się waga 5 największych ryb złowionych przez każdy startujący zespół.

III Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Karpiowaniu Parami

Relacja z III Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Karpiowaniu Parami - Puchar Lemura 2015.

IV Miting Polskich Drużyn Karpiowych "Karpiarze-Martynce" 2016

7 sierpnia zakończył się IV Miting Polskich Drużyn Karpiowych "Karpiarze-Martynce" 2016 na Łowisku Expert-Karp Nekielka. Niesamowita atmosfera, wspaniałe chwile i mnóstwo wzruszeń. Brakuje nam słów by opisać co działo się w naszych serduchach, kiedy widzieliśmy jak kolejni uczestnicy pojawiają się na imprezie i miło spędzają czas. Cieszymy się, że byliście z nami, dziękujemy za Wasze wsparcie i pomoc <3

Golden Carp Nekielka 2015 sierpień

Relacja z Golden Carp Nekielka 2015 sierpień

Puchar Starbaits 2015

24 czerwca o godzinie 14,30 dziewiętnaście zespołów przystąpiło do rywalizacji w XIV Zawodach Karpiowych o Puchar Starbaits które rozgrywane są na łowisku EXPERT-KARP Nekielka. Po losowaniu praktycznie wszystkie zespoły były zadowolone z wylosowanych stanowisk ponieważ przy tej ilości ekip zostały stanowiska dobre i bardzo dobre. Po sondowaniu które odbywało się ze środków pływających i pierwszym nęceniu z pontonów na 30 minut przed rozpoczęciem zawodów wszystkie środki pływające powędrowały na brzeg.

VI Puchar Sklep-Karpiowy.pl Nekielka 2015

W DNIACH 10-14 CZERWIEC 2015 ROKU ODBYŁY SIĘ ZAWODY „VI PUCHAR SKLEP-KARPIOWY.PL NEKIELKA 2015 ” W SZRANKI STANĘŁO 13 DRUŻYN Z CAŁEJ POLSKI. PIERWSI ZAWODNICY DOTARLI JUŻ DZIEŃ WCZEŚNIEJ WE WTOREK. W ŚRODĘ O 11 ODBYŁO SIĘ OFICJALNE ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW Z LOSOWANIEM STANOWISK POPRZEDZONE POCZĘSTUNKIEM.

Golden Carp Nekielka 2015 maj

Wyniki końcowe Golden Carp Nekielka 20-24 05. 2015.
Łączna waga ryb: 822.24 kg ilość: 86 sztuk.
Marek Rosińsk /Marcin Adamski najmniejsza ryba zawodów:karp 2.32 kg.
Największa ryba: karp 19.84 kg stan. 17 Marcin Goclik. Nagroda sponsorowana przez firmę Daiwa. Przedstawiciel Łukasz Michna.
Nagroda specjalna stan. 9 Piotr Grzegorczyk nagroda sponsorowana przez Baits.pl

Big Fish Nekielka 2015

W zawodach które odbyły się na łowisku Expert Karp Nekielka wystarowało 17 dwuosobowych ekip, które starały się złowić 3 największe ryby zawodów. Big Fish zmieniał się kilkukrotnie. Rzutem na taśmę w niedzielę rano ekipa Łukasz Lubański i Robert Juśkiewicz złowiła karpia o wadzę 18.13 kg i zwyciężyła w zawodach. Drugie miejsce zajęli Witold i Robert Krysztofiak łowiąc karpia o wadze 18.06 kg a trzecie Adam Brzoza z karpiem o wadze 18.04 kg.  Łowcy największej ryby zawodów wzbogacili się o kamerę podwodną , kadłub łodzi zdalnie sterowanej, nagrody karpiowe i 1500 zł w gotówce. Zespoły które zajęły 2 i 3 miejsce otrzymały nagrody karpiowe. Organizatorzy rozlosowali również  6 nagród pocieszenia wśród pozostałych ekip.

Big Fish Nekielka 2014

W dniach 17-21 września na łowisku Expert-Karp Nekielka po raz trzeci odbyły się zawody z cyklu Big Fish. W środę rano podczas rejestracji każdy zespół otrzymał okolicznościowe koszulki i kubeczki. Następnie odbyło się losowanie stanowisk i ekipy rozjechały się na wylosowane miejsca. Do Nekielki przybyli karpiarze z różnych zakątków Polski. W zawodach tych dopuszczone było wywożenie zestawów, hol ryb jak i stawianie markerów ze środków pływających.

Golden Carp sierpień 2014

27. sierpnia o godzinie 15.00  24 zespoły rozpoczęły walkę o zwycięstwo w zawodach Golden Carp Nekielka i w całym cyklu Grand Prix Golden Carp. Wyniki po pierwszej dobie podamy ok godziny 16.00

II Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Karpiowaniu Parami

Na terenie zbiornika Nekielka w dniach od 10 do 13 lipca, 24 pary wzięły udział w II Otwartych Mistrzostwach Gniezna w Karpiowaniu Parami. Organizatorem mistrzostw był sklep Zoologiczno-wędkarski "Lemur" z Gniezna, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Karpiowym "Słoń" również z Gniezna. Każda para miała do dyspozycji 4 wędki a stanowisko uzyskiwała w drodze wcześniejszego losowania, które obyło się w czasie spotkania integracyjnego 10 lipca, w którym to uczestnicy zostali ugoszczeni przez organizatorów pieczonym prosiakiem i ciastem i napojami.

Pogoda
Fazy księżyca
REKLAMA
AK Baits
REKLAMA
Videotronic
Losowy film
Losowa galeria