REKLAMA
SBC CARP PRODUCT

Zawody

Puchar Starbaits 2015

24 czerwca o godzinie 14,30 dziewiętnaście zespołów przystąpiło do rywalizacji w XIV Zawodach Karpiowych o Puchar Starbaits które rozgrywane są na łowisku EXPERT-KARP Nekielka. Po losowaniu praktycznie wszystkie zespoły były zadowolone z wylosowanych stanowisk ponieważ przy tej ilości ekip zostały stanowiska dobre i bardzo dobre. Po sondowaniu które odbywało się ze środków pływających i pierwszym nęceniu z pontonów na 30 minut przed rozpoczęciem zawodów wszystkie środki pływające powędrowały na brzeg.

VI Puchar Sklep-Karpiowy.pl Nekielka 2015

W DNIACH 10-14 CZERWIEC 2015 ROKU ODBYŁY SIĘ ZAWODY „VI PUCHAR SKLEP-KARPIOWY.PL NEKIELKA 2015 ” W SZRANKI STANĘŁO 13 DRUŻYN Z CAŁEJ POLSKI. PIERWSI ZAWODNICY DOTARLI JUŻ DZIEŃ WCZEŚNIEJ WE WTOREK. W ŚRODĘ O 11 ODBYŁO SIĘ OFICJALNE ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW Z LOSOWANIEM STANOWISK POPRZEDZONE POCZĘSTUNKIEM.

Golden Carp Nekielka 2015 maj

Wyniki końcowe Golden Carp Nekielka 20-24 05. 2015.
Łączna waga ryb: 822.24 kg ilość: 86 sztuk.
Marek Rosińsk /Marcin Adamski najmniejsza ryba zawodów:karp 2.32 kg.
Największa ryba: karp 19.84 kg stan. 17 Marcin Goclik. Nagroda sponsorowana przez firmę Daiwa. Przedstawiciel Łukasz Michna.
Nagroda specjalna stan. 9 Piotr Grzegorczyk nagroda sponsorowana przez Baits.pl

Big Fish Nekielka 2015

W zawodach które odbyły się na łowisku Expert Karp Nekielka wystarowało 17 dwuosobowych ekip, które starały się złowić 3 największe ryby zawodów. Big Fish zmieniał się kilkukrotnie. Rzutem na taśmę w niedzielę rano ekipa Łukasz Lubański i Robert Juśkiewicz złowiła karpia o wadzę 18.13 kg i zwyciężyła w zawodach. Drugie miejsce zajęli Witold i Robert Krysztofiak łowiąc karpia o wadze 18.06 kg a trzecie Adam Brzoza z karpiem o wadze 18.04 kg.  Łowcy największej ryby zawodów wzbogacili się o kamerę podwodną , kadłub łodzi zdalnie sterowanej, nagrody karpiowe i 1500 zł w gotówce. Zespoły które zajęły 2 i 3 miejsce otrzymały nagrody karpiowe. Organizatorzy rozlosowali również  6 nagród pocieszenia wśród pozostałych ekip.

Big Fish Nekielka 2014

W dniach 17-21 września na łowisku Expert-Karp Nekielka po raz trzeci odbyły się zawody z cyklu Big Fish. W środę rano podczas rejestracji każdy zespół otrzymał okolicznościowe koszulki i kubeczki. Następnie odbyło się losowanie stanowisk i ekipy rozjechały się na wylosowane miejsca. Do Nekielki przybyli karpiarze z różnych zakątków Polski. W zawodach tych dopuszczone było wywożenie zestawów, hol ryb jak i stawianie markerów ze środków pływających.

Golden Carp sierpień 2014

27. sierpnia o godzinie 15.00  24 zespoły rozpoczęły walkę o zwycięstwo w zawodach Golden Carp Nekielka i w całym cyklu Grand Prix Golden Carp. Wyniki po pierwszej dobie podamy ok godziny 16.00

II Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Karpiowaniu Parami

Na terenie zbiornika Nekielka w dniach od 10 do 13 lipca, 24 pary wzięły udział w II Otwartych Mistrzostwach Gniezna w Karpiowaniu Parami. Organizatorem mistrzostw był sklep Zoologiczno-wędkarski "Lemur" z Gniezna, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Karpiowym "Słoń" również z Gniezna. Każda para miała do dyspozycji 4 wędki a stanowisko uzyskiwała w drodze wcześniejszego losowania, które obyło się w czasie spotkania integracyjnego 10 lipca, w którym to uczestnicy zostali ugoszczeni przez organizatorów pieczonym prosiakiem i ciastem i napojami.

X Puchar Starbaits 2014

Na łowisku EKPERT-KARP w Nekielce rozegrane zostały jubileuszowe X Zawody Karpiowe o Puchar Starbaits. Część zespołów przybyła na miejsce już we wtorkowy wieczór aby wziąć udział w spotkaniu zorganizowanym przez organizatora zawodów przy zimnym piwie i przekąskach z grila. Takie spotkania pozwalają na zawieranie nowych znajomości oraz na wymianę doświadczeń na tematy karpiowe. Spotkanie przebiegało w przyjemnej koleżeńskiej atmosferze i przeciągnęło się do późnych godzin nocnych. Łowisko Ekspert-Karp jest idealnym miejscem do takich spotkań.

Golden Carp maj 2014

W środę 21 maja na łowisku Expert-Karp Nekielka rozpoczną się pierwsze zawody z cyklu Grand Prix Golden Carp Nekielka. Wystartuje w nich 30 ekip z całego kraju, które będą walczyć o prestiż i cenne nagrody. Dzisiaj wieczorem ( wtorek, 20 maja) organizatorzy zapraszają wszystkie ekipy na party. Będzie można skosztować pysznych potraw z grilla, spędzić miło czas przy ognisku, wymienić doświadczenia karpiowe i podyskutować o taktyce na zawody. Nasz portal przeprowadzi relację on-line z zawodów. Serdecznie Zapraszamy !

Big Fish Nekielka 2014 kwiecień

W dniu dzisiejszym punktualnie o godzinie 10.00 rozpoczęły się zawody Big Fish Nekielka. 16 ekip z całego kraju walczyć będzie do niedzieli o główną nagrodę 3000 pln. Zapraszamy do śledzenia poczynań zawodników. 
REKLAMA
Karp Expert

Big Fish Nekielka 2013

W dniach 12-15 września br. na łowisku Expert-Karp odbyły się zawody BIG FISH Nekielka. Była to nowa formuła promowania karpiarstwa jak i karpiowych przygód. W rywalizacji liczyła się największa ryba zawodów. Ta, jedna, jedyna. Podczas trwania zawodów wszystkie ekipy , bezstresowo nie mając parcia na wynik, łowiły karpie i amury. Zabawa była przednia, tym bardziej, że do ostatnich sekund trwania imprezy, każda ekipa miała jeszcze szanse na zwycięstwo.

Golden Carp 2013 maj

Relacja z zawodów Golden Carp 2013 maj.

Cypriniada Wielkopolska – eliminacja do Grand Prix DAIWY

Cypriniada Wielkopolska - team Expert Karp zwycięża

Golden Carp Nekielka 2011


Zawody Golden Carp Nekielka rozpoczęte. Punktualnie o godzinie 10.00 oficjalnie rozpoczęły się drugie zawody z cyklu Grand Prix Golden Carp Nekielka. Po losowaniu ekipy rozjechały się na stanowiska i przygotowują sprzęt i obozowiska. O godzinie 15.00 początek łowienia. Zapraszamy do śledzenia naszych relacji.

Golden Carp Nekielka 2011


Zawody Golden Carp Nekielka rozpoczęte. Punktualnie o godzinie 10.00 oficjalnie rozpoczęły się drugie zawody z cyklu Grand Prix Golden Carp Nekielka. Po losowaniu ekipy rozjechały się na stanowiska i przygotowują sprzęt i obozowiska. O godzinie 15.00 początek łowienia. Zapraszamy do śledzenia naszych relacji.

Pogoda
Fazy księżyca

Po pełni
Oświetlenie: 76%
Do pełni: 25 dni
Do I kwadry: 18 dni
Do III kwadry: 2 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria