REKLAMA
SBC CARP PRODUCT

Zawody

Wielkopolska Letnia Karpiada 2017 na łowisku Dobro Klasztorne

Tutaj akurat zawody rozpoczynają się inaczej niż zwykle. W piątek popołudniu start i rywalizacja trwa cały dłuuuuugi weekend, aż do wtorku 15.08. Dzięki temu nie będzie trzeba brać dodatkowego urlopu.
Nagradzane są 3 pierwsze miejsca + nagroda za największą rybę. Nagrody ufundowały firmy Invader i Sklep Wędkarsko-Zoologiczny RUREK.

II Wojna Karpiowa Invadera , Wielkopolska vs Reszta Świata na łowisku Nekielka

Nagradzane są 3 pierwsze miejsca + nagroda za największa rybę. Nagrody w postaci gotówki i sprzętu karpiowego ufundowały firmy Invader i Salon Wędkarski WIK.
Ufundowany również został specjalny puchar dla najlepszego zespołu z Wielkopolski i spoza Wielkopolski. Wojciech Siniłło – właściciel sklepu WIK organizuje silną ekipę właśnie spoza Wielkopolski, która zechce zmierzyć się z wielkopolskimi karpiarzami. Dlatego zachęcamy wszystkich do zapisywania się na te emocjonująco zapowiadające się zawody.

I WOJNA KARPIOWA INVADERA 2016

Można by w skrócie podsumować pierwsze zawody, które odbyły się na łowisku Nekielka organizowane przez firmę Invader,…..ale w skrócie to znaczyłoby pominąć wiele osób, a tego byśmy nie chcieli. Tak jak na weselu i przyjęciu najważniejsi są goście, a nie gospodarze, tak i na tych organizowanych przez Nas, a już minionych zawodach przyświecał nam nadrzędny cel, aby to zawodnicy, czyli nasi goście przede wszystkim dobrze się bawili. Niestety losowanie stanowisk zawsze przynosi lepsze i gorsze miejsca i niestety tak było i tym razem. Niektórzy ucieszyli się bardziej, inni mniej. Joker także został wykorzystany świadomie.

Grand Prix Nekielka 2016

W 2016 roku firma Expert-Karp proponuje wszystkim karpiarzom udział w trzech turach zawodów zaliczanych do Grand Prix Nekielki.
Będą to zawody:
Golden Carp 18-22.05.2016
Wielkopolskie Dni Karpiowe 20-24.07.2016 
Golden Carp 24-28.08.2016.

Golden Carp Nekielka 18-22 05.2016

W dniach 18-22 maja 2016 roku na łowisku Expert Karp Nekielka odbyły się zawody Golden Carp Nekielka, pierwsze z cyklu Grand Prix Nekielka 2016. W rywalizacji wzięło udział 19 zespołów. Po raz pierwszy do klasyfikacji zawodów liczyło się 5 największych ryb złowionych przez dany zespół. Dzięki tej zmianie rywalizacja trwała do ostatnich minut i przyniosła w samej końcówce zmiany na podium. Karpie i amury współpracowały znakomicie. Różnice wagowe złowionych ryb są bardzo małe i gwarantuje to ogromną rywalizację w kolejnych zawodach cyklu.

Big Fish Nekielka 5-9.10.2016


W dniach 5-9 października na łowisku Expert-Karp Nekielka pod patronatem Karp Maxa po raz kolejny odbyły się zawody z cyklu Big Fish. W środę rano podczas rejestracji każdy zespół otrzymał okolicznościowe czapeczki oraz prasę karpiową. Następnie odbyło się losowanie stanowisk i ekipy rozjechały się na wylosowane stanowiska. Do godziny 14.00, niestety już w strugach padającego deszczu, wszystkie Teamy ciężko pracowały tworząc swoje ognisko domowe na cztery nadchodzące dni. W wodzie pojawił się las markerów, jak również wszystko to co najlepsze dla ryb.

Big Fish Nekielka 20-24.04.2016

Po raz pierwszy w historii zawodów Big Fish Nekielka jeden zespół złowił 3 największe ryby zawodów. Arkadiusz Drogosz i Marek Klask dokonali tego łowiąc na stanowisku nr 35 karpie o wadze 20.05 kg, 19.30 kg oraz 19.20 kg!

Puchar Saengera 18-24.09.2016

Wyniki: Puchar Saengera 18-24.09.2016

Wielkopolskie Dni Karpiowe 2015

XI Wielkopolskie Dni Karpiowe rozpoczęte! 24 zespoły rywalizują na łowisku Expert Karp Nekielka o zwycięstwo i cenne nagrody. XI Wielkopolskie Dni Karpiowe to druga tura cyklu Grand Prix Nekielki. Zapraszamy do śledzenia relacji!

XII Wielkopolskie Dni Karpiowe 2016

Od 20 do 24 lipca 2016 roku na łowisku Expert karp Nekielka odbyły się XII Wielkopolskie Dni Karpiowe. Była to jednocześnie druga tura cyklu Grand Prix Nekielka 2016. Od tego roku do punktacji każdych zawodów  liczy się tylko 5 największych ryb (karp, amur) Rywalizacja podczas zawodów była ogromna. Wszystkie startujące zepoły złowiły ryby. Czołowe nawet  po kilkanaści i więcej ryb. 
REKLAMA
Karp Expert

Zakończenie sezonu z 4 Success i NG Polska 2015

W dniach 21-25 października na łowisku Expert Karp Nekielka odbyły się zawody "Zakończenie Sezonu z 4 Success"
Do klasyfikacji liczyły się 4 największe ryby (karp, amur) każdego zespołu. Wprowadzenie takiego regulaminu niesłychanie wpłynęło na rywalkizację ekip, która trwała do ostatnich sekund zawodów. 

Golden Carp Nekielka finałowe zawody cyklu Grand Prix

W dniach 24-28 sierpnia odbyła się na Łowisku Nekielka trzecia i zarazem ostatnia tura zawodów karpiowych zaliczanych do cyklu Grand Prix 2016.Do klasyfikacji końcowej zaliczała się waga 5 największych ryb złowionych przez każdy startujący zespół.

III Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Karpiowaniu Parami

Relacja z III Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Karpiowaniu Parami - Puchar Lemura 2015.

IV Miting Polskich Drużyn Karpiowych "Karpiarze-Martynce" 2016

7 sierpnia zakończył się IV Miting Polskich Drużyn Karpiowych "Karpiarze-Martynce" 2016 na Łowisku Expert-Karp Nekielka. Niesamowita atmosfera, wspaniałe chwile i mnóstwo wzruszeń. Brakuje nam słów by opisać co działo się w naszych serduchach, kiedy widzieliśmy jak kolejni uczestnicy pojawiają się na imprezie i miło spędzają czas. Cieszymy się, że byliście z nami, dziękujemy za Wasze wsparcie i pomoc <3

Golden Carp Nekielka 2015 sierpień

Relacja z Golden Carp Nekielka 2015 sierpień

Pogoda
Fazy księżyca

Po pełni
Oświetlenie: 76%
Do pełni: 25 dni
Do I kwadry: 18 dni
Do III kwadry: 2 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria