Aktualności

Golden Carp Nekielka 23-27 05. 2018


W dniach 23-27 maja na łowisku Nekielka odbyła się pierwsza część karpiowego cyklu Grand Prix Nekielka 2018, a mianowicie Golden Carp. W zawodach tych liczyło się pięć największych ryb złowionych przez każdy startujący zespół. Po otrzymaniu upominków od organizatorów oraz poczęstunku z grilla i losowaniu stanowisk wszyscy rozjechali się na miejsca. Po ciężkiej, mozolnej pracy przy rozbijaniu obozowiska, sondowaniu i nęceniu miejsc, o godzinie 14.00 sędzia główny zawodów dał znak do rozpoczęcia łowienia. W zawodach uczestniczyło 26 dwuosobowych ekip z Polski i zagranicy. Walka jak zawsze trwała do ostatnich chwil. Wygrał zespół Carponline , II miejsce Expert-Karp a III Mikado. Szczegóły w tabeli klasyfikacji ogólnej.

Mimo słabego żerowania ryb, które w większości przebywały na tarle, startujące ekipy zachowały wspaniały humor do samego końca imprezy. Tym, którzy pozostali do ceremonii zakończenie zawodów serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy również do sponsorów za wsparcie podczas tworzenia I tury Grand Prix 2018.

Podczas ceremonii zakończenia zawodów, siedem pierwszych zespołów zostało nagrodzonych upominkami karpiowymi a zwycięzcy dodatkowo nagrodą finansową. Zespoły z podium otrzymały również puchary, medale okolicznościowe i wiele innych nagród. Zwycięzca klasyfikacji Łowca Największej Ryby otrzymał wędkę oraz kilka toreb firmy Daiwa.

Wyniki po pierwszej turze gwarantują możliwość walki kilku zespołom o tytuł Grand Prix 2018 i dodatkowe nagrody takie jak darmowy start w Mistrzostwach Polski 2018 oraz przyszłorocznym cyklu GP Nekielka.

 

I miejsce: Karol Majewski, Marcin Chmielewski, Krzysztof Kozber  Team Carponline

II miejsce Tomasz Januła, Krzysztof Maciejewski, Adam Brzoza Team Expert Karp

III miejsce Norbert Regulski, Marcin Liberadzki, Magdalena Regulska Team Mikado

Big Fish Marcin Chmielewski karp 21.89 kg


Wyniki końcowe zawodów:
 
 
Galeria zawodów:

https://www.facebook.com/pg/nekielka/photos/?tab=album&album_id=1019564541530832

REKLAMA
Karp Expert
Pogoda
Fazy księżyca

Dąży ku nowiu
Oświetlenie: 35%
Do pełni: 18 dni
Do I kwadry: 11 dni
Do III kwadry: 25 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria