REKLAMA
SBC CARP PRODUCT

Aktualności

ŁASKARZEWSKI I BŁACHNIO JADĄ NA WORLD CARP CLASSIC



ŁASKARZEWSKI I BŁACHNIO JADĄ NA WORLD CARP CLASSIC
Rafał Łaskarzewski i Jerzy Błachnio wygrali Karpiowy Puchar Normark i pojadą we wrześniu na World Carp Classic do Czech.

Ostatniej nocy złowili (st.4) aż 13 karpi i każdy miał powyżej 17 kg, ale w klasyfikacji końcowej liczyły się tylko trzy największe. Zwycięzcy osiągnęli wynik 61,2 kg (23,9kg, 19kg, 18,3kg). Jerzy Błachnio złowił też największą rybę zawodów 23,9 kg. Był to także największy karp ze wszystkich dotychczasowych edycji tej imprezy. 




Na drugim miejscu znaleźli się Rafał Matuszewski i Mariusz Kacprzak z wynikiem 36,8 kg (14,2kg, 13,1kg, 9,5kg). Łowili na stanowisku nr 23.



Natomiast na trzecim miejscu byli Robert i Witold Krzysztofiak z wynikiem 34,1 kg (12,3kg, 11,8kg, 10kg). Łowili na stanowisku nr 25. 




 Na dalszych pozycjach znaleźli się:

4. Andrzej Sosnowski / Jarosław Olszewski, st. 30    - 30,2 kg (13 kg, 10,2kg, 7kg)
5. Paweł Szewc / Patryk Urban, st. 8                         -  26,8 kg (12,3kg, 9,1 kg, 5,4kg)
6. Tomasz Brygider / Arkadiusz Tryba, st. 14             - 26,5 kg (11kg, 9,3kg, 6,2kg)
7. Adrian Modzelewski / Hubert Pilszak, st. 32         - 24,1 kg (16,8kg, 7,3kg)
8. Kamil Paczka / Marek Markowski, st. 19              - 23,9 kg (12,5kg, 11,4kg)
9. Robert Wolak / Marcin Bielawski, st. 9                  - 21,6 kg (16,1kg, 5,5kg)
10.Maciej Redliński / Paweł Kokoszka, st. 3               - 20 kg (13kg,7kg)
11.Adrian Radecki / Miron Zygmuntowicz, st. 40       - 18,4 kg 
12.Arkadiusz Kraszewski / Łukasz Kotlenga, st. 26   - 17,1 kg 
13.Michał Koźlik / Marcin Dzierzęcki, st. 34             - 16,9 kg 
14.Jarosław Klecha / Gerard Cyran, st. 2                    - 15 kg (5,7kg, 5kg, 4,3kg)
15.Marcin Majorek / Paweł Dzierla, st. 12                 -  13,7 kg 
16.Paweł Woźniak / Marek Chromiński, st. 7             - 13,3 kg 
17.Marek Krawczyk / Piotr Andrzejewski, st. 37        - 10,8 kg 
18.Robert Laszczyński / Wojciech Osiński, st. 39       -   9,2 kg 
19.Arkadiusz Zaremba / Roman Kubiak, st. 20           -  6.3 kg 


Zwycięzcy w sektorach:

DELTA BAITS:     
  1. Paweł Szewc / Patryk Urban
  2. Robert Wolak / Marcin Bielawski

CARP GRAVITY: 
  1. Tomasz Brygider / Arkadiusz Tryba
  2. Kamil Paczka / Marek Markowski

INVADER:
  1. Andrzej Sosnowski / Jarosław Olszewski
  2. Arkadiusz Kraszewski / Łukasz Kotlenga

BANDIT CARP:
  1. Adrian Modzelewski / Hubert Pilszak
  2. Adrian Radecki / Miron Zygmuntowicz


W galerii możecie zobaczyć nagrody ufundowane przez głównego sponsora czyli firmę Normark Polska, sponsora wspierającego – Lowrance, oraz sponsorów sektorowych. 





 

GALERIA

  • 1
  •  
  • 2
  •  
  • 3
  •  
  • 4
  •  
  • 5
  •  
  • 6
  • 7
  •  
  • 8
  •  
  • 9
  •  
  • 10
  •  
  • 11
  •  
  • 12
  • 13
  •  
  • 14
  •  
  • 15
  •  
  • 16
  •  
  • 17
  •  
  • 18

REKLAMA
Karp Expert
Pogoda
Fazy księżyca

Po pełni
Oświetlenie: 76%
Do pełni: 25 dni
Do I kwadry: 18 dni
Do III kwadry: 2 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria