REKLAMA
SBC CARP PRODUCT

Aktualności

World Carp Classic Junior 2016 zakończone – wygrywają HolendrzyW tegorocznym World Carp Classic Junior wygrali Holendrzy – Lars Bood, Rowan Bood i Raymond Wiering. Trzy największe złowione przez nich ryby ważyły kolejno 16,8 kg, 16,2 kg i 12,7 kg. Miejsce drugie zajęła ekipa z Włoch – Riccardo Battisti, Francesco Falamischia, Enrico Guarise (15,5 kg, 14 kg, 14 kg), na miejscu trzecim znalazł się zespół w składzie Radek Horak, Radek Malina i Ondrej Kucik (14,1 kg, 12,9 kg, 12,8 kg).

 

 

Wśród ekip z Polski najlepsze okazały się dziewczyny reprezentujące firmę Normark – Kasia Kozłowska i Ola Skalmierska wraz z kapitanem Danielem Florczykiem. Zajęły ósme miejsce z wynikiem 13,1 kg, 12 kg oraz 11,5 kg. Co istotne, to ten właśnie team złowił największą ilość karpi (w sumie 19 sztuk). Miejsce na podium, a może i wygrana były bardzo blisko. W ostatnią noc miałam na kiju prawdziwego kabana, kto wie, czy nie była to sztuka 20+. Godzinny hol, brodzenie w spodniobutach po bagnach, łażenie drzewach, itp. na nic się nie zdały – ryba się spięła. Trudno, czasami i tak bywa – powiedziała nam na gorąco Kasia Kozłowska. Gratulujemy!

 

 

Drugi z naszych zespołów – Gerard Świeży i Damian Gerc pod wodzą Marcina Jesiołowskiego – ostatecznie zakończyli rywalizację na miejscu 11 (12 kg, 11,8 kg, 11,6 kg).

Zawody World Carp Classic Junior 2016 odbyły się nad czeskim zbiornikiem Katlov.

REKLAMA
Karp Expert
Pogoda
Fazy księżyca

Po pełni
Oświetlenie: 76%
Do pełni: 25 dni
Do I kwadry: 18 dni
Do III kwadry: 2 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria