REKLAMA
SBC CARP PRODUCT

Aktualności

ROSS HONEY NA RYBOMANII OGŁOSIŁ WORLD CARP CLASSIC SUPERCUP 2017W 2017 r. na zespole jezior Novomlynska –Vestonicka w Czechach, zostanie rozegrany World Carp Classic Supercup. Będą to największe karpiowe zawody w historii. Będzie mogło w nich wziąć udział 250 drużyn.


World Carp Classic SupercupWorld Carp Classic Supercup

W związku z olbrzymim zainteresowaniem zawodami WCC 2016 nad Jeziorem Novomlynska, zrodził się pomysł, aby raz na kilka lat organizować specjalną edycję tych zawodów, w której mogłaby wziąć udział o wiele większa niż dotychczas liczba zespołów.

 

Za pomysłem poszła decyzja, która oficjalnie dzisiaj została ogłoszona przez dyrektora zawodów Rossa Honey, podczas targów Rybomania w Poznaniu.

 

W 2017 r. w dniach 9-16 września, na zespole jezior Novomlynska –Vestonicka, zostanie rozegrany World Carp Classic Supercup. Będą to największe karpiowe zawody rozegrane w historii. Będzie mogło w nich wziąć udział 250 drużyn. Jesteśmy pewni, że tym razem każdy chętny zespół z Polski będzie miał szansę wystartować. Zapisywać można się poprzez stronę www.worldcarpclassic.com. Natomiast my jutro na portalu poinformujemy o zapisach polskich drużyn.

 

O szczegółach tego wielkiego przedsięwzięcia będziemy na bieżąco informować, przypominając, że Karp Max jest oficjalnym agentem WCC na Polskę.

 
Autor: km
REKLAMA
Karp Expert
Pogoda
Fazy księżyca

Po pełni
Oświetlenie: 76%
Do pełni: 25 dni
Do I kwadry: 18 dni
Do III kwadry: 2 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria