REKLAMA
SBC CARP PRODUCT

Aktualności

Pasja połączona z misjąTargi Czterech Pasji już od piątku na MTP! W czwartek 11 lutego dziennikarze mogli zobaczyć jak wygląda gigantyczne akwarium przygotowane w tym roku przez Rybomanię. – Te targi to strzał w dziesiątkę – mówił Jerzy Musiał, Prezes Polskiego Związku Wędkarskiego, Okręg w Poznaniu.

  

Rybomania w tym roku odbędzie się na 20 tys. m2, a w dwóch pawilonach wystawi się 220 firm. Targi to nie tylko możliwość zakupu i zapoznania się z akcesoriami do łowienia ryb, to również bogaty program wydarzeń i spotkań.  – A także misja – dopowiada Piotr Kamiński, dyrektor targów, który do udziału w imprezie zaprosił Fundację „Ratuj Ryby”. Organizacja zajmuje się edukacją ekologiczną i czynnie uczestniczy w ratowaniu rzeki Warta, dotkniętej przez katastrofę ekologiczną. – W tym roku planowane są dwa zarybienia, wiosną  i jesienią. Na targach cały zysk ze sprzedaży naszych gadżetów zostanie przekazany właśnie na ten cel – mówi Sebastian Staśkiewicz, przedstawiciel Fundacji.

Jedną z atrakcji targów będzie ogromne akwarium o pojemności 23 000 litrów. Ten olbrzymi zbiornik gościł po raz pierwszy na RYBOMANII w Poznaniu dwa lata temu i okazał się wówczas prawdziwym hitem. W tym roku ponownie został sprowadzony z Portugali i wraz z pływającymi w nim okazami ryb z polskich wód stanie się sceną główną dla pokazów technik wędkarskich i prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie przynęt. W roli głównej wystąpią utytułowani wędkarze z Polski i zagranicy. W czwartek akwarium oglądać będę dzieci z poznańskich przedszkoli, od piątku będzie już do dyspozycji wszystkich rybomaniaków


REKLAMA
Karp Expert
Pogoda
Fazy księżyca

Po pełni
Oświetlenie: 76%
Do pełni: 25 dni
Do I kwadry: 18 dni
Do III kwadry: 2 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria