REKLAMA
SBC CARP PRODUCT

Aktualności

Pójdą pod młotek - RYBOMANIA 2016 POZNAŃWyjątkowa , spontaniczna akcja Łowiska Gosławice i portalu Carppassion we współpracy z Rybomanią w osobie dyrektora targów Piotra Kamińskiego.

Pod młotek, co pierwszy raz w Historii gatunku nie skończy się kulinarnym wykorzystaniem ryby, pójdą 3 piękne karpie , które będą podczas targów w Poznaniu aktorami występującymi w Akwarium.

Zdajemy sobie sprawę , że te kilka dni to troszkę mało czasu na zorganizowanie spektakularnej akcji ale mamy nadzieję , że wielu z was współpracujących na co dzień z łowiskami w Polsce stanie w szranki z wystawcami zPanelu Łowisk i powalczy o te ryby. Ryby przekazało na licytację Gospodarstwo Rybackie Gosławice które dysponuje ostatnimi badaniami weterynaryjnymi datowanymi na grudzień ubiegłego roku które dowodzą , że ryby są zdrowe.

Zapraszamy na licytację w okolice stoiska "Wędkarze Dzieciom" , o którym szerzej napiszemy w podsumowaniu imprezy a licytacja ta odbędzie się w sobotę około godziny 12:00 

Fundusze zdobyte z Akcji zasilą konto fundacyjne Martynki Spaszewskiej 

Rybki mają wagę 10kg , 10kg oraz 12 i będą licytowane w pakiecie, a transport ryb odbędzie się przy udziale PZW Poznań , co zapewne uda się wynegocjować podczas targów ;) 

Zapraszamy do zabawy !!!!!!!! i liczyymy na wasz aktywny udział , iż staniecie się przedłużeniem woli łowisk z którymi współpracujecie. 

A tym czasem , kilka godzin snu i widzimy się w Poznaniu ;) 


Daniel Kruszyna 
REKLAMA
Karp Expert
Pogoda
Fazy księżyca

Po pełni
Oświetlenie: 76%
Do pełni: 25 dni
Do I kwadry: 18 dni
Do III kwadry: 2 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria