REKLAMA
SBC CARP PRODUCT

Aktualności

Poznańska RYBOMANIA pełna gwiazd wędkarstwaJak co roku targi RYBOMANIA w Poznaniu uświetni obecność wyjątkowych gości – wspaniałych wędkarzy, mających w swoim dorobku wiele nagród, a przede wszystkim miłośników tego hobby.

 

Niekwestionowaną gwiazdą będzie z pewnością Jakub Vagner – mistrz ekstremalnych połowów, znany m.in. z programu „Ekstremalne Połowy Jakuby Vagnera”, który można oglądać na kanale Discovery.
W poszukiwaniu gigantycznych ryb odbył podróż przez mongolską puszczę oraz rzekami Amazonii. Był także w Kongo, Kanadzie i Ekwadorze i stawił czoła największym rzekom europejskim. Jego największe sukcesy to arapaima o wadze 130 kg, sum pospolity o wadze 110 kg i sum Goliat o wadze 215 kg.

 

 

Oprócz Jakuba Vagnera na poznańskiej RYBOMANII pojawią się także: Jarosław Płochocki, który jako pierwszy Polak wygrał w 2006 r. najbardziej prestiżowe zawody jakimi są World Carp Classic. Swoją obecność potwierdzili również Andrzej Walczak i Krzysztof Charmuszko, zwycięzcy tych samych zawodów z 2014 roku.

 

 

 

Ponadto wśród gości RYBOMANII m.in. Martin Forbak – Mistrz Świata w łowieniu pstrągów, Frédéric Jullian – specjalista w połowie drapieżników, Luc Coppens - trzykrotny zwycięzca zawodów Belgium Predator Championship, Phil Ringer - złoty medalista Mistrzostw Świata Fedder z 2014 i 2015 czy Claudia Darga – jedyna w tym towarzystwie kobieta, specjalistka w łowieniu karpi.

 

Na targach RYBOMANIA będzie można spotkać również znakomitego polskiego spinningistę – Roberta Taszarka, Mariusza Getkę – wielokrotnie utytułowanego wędkarza morskiego, Ernesta Gutkiewicza – brązowego medalistę Mistrzostw Świata i innych pasjonatów wędkarstwa. Wielu z nich poprowadzi pokazy technik wędkarskich i prezentacje przynęt na GIGANTYCZNYM AKWARIUM.

 

Targi RYBOMANIA odbędą się w dniach 12-14 lutego 2016 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Równolegle odbywać się będą największe w Tragi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX oraz Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON.


 

Więcej informacji: www.rybomania.com.pl

 

REKLAMA
Karp Expert
Pogoda
Fazy księżyca

Po pełni
Oświetlenie: 76%
Do pełni: 25 dni
Do I kwadry: 18 dni
Do III kwadry: 2 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria