REKLAMA
SBC CARP PRODUCT

Aktualności

Zakończenie sezonu z 4 Success na Nekielcę

W najbliższą środę 21 października rozpoczną się ostatnie w tym sezonie zawody na łowisku Nekielka. Organizatorem zawodów jest firma Expert Karp a sponsorem tytularnym PB Products i 4 Success.

Zawody z cyklu ,,MALMONIADA 2015,, runda jesienna zb. Malina 2

Zawody odbyły się w dniach 01-04.10.2015r. Wybór padł na zbiornik Malina 2 Opole, docelowe zawody miały odbyć się na zbiorniku Koblov lecz z powodu braku wody impreza została przeniesiona na Malinę.

RUSZAJĄ ZAPISY NA IV MITING POLSKICH DRUŻYN KARPIOWYCH Karpiarze Martynce

Zapisy na imprezę na Łowisku "Expert-Karp Nekielka" rozpoczynają się 1 października i potrwają do końca roku 2015. Po tym terminie z całej listy zgłoszonych uczestników rozlosujemy tych, którzy wezmą udział w zawodach, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona(30 drużyn).

OŚWIADCZENIE TEAMU DUXON W ZWIAZKU Z WYDARZENIAMI, KTÓRE MIAŁY MIEJSCE NA WCC

W związku z nałożeniem na nasz zespół żółtej kartki, a następnie czerwonej wykluczającej z zawodów oraz publikacji oświadczania przez Holenderski Team Cobri 1, chcielibyśmy zająć swoje stanowisko w tej sprawie i opisać całą sytuacje i pokazać, jak to wyglądało z naszej strony.

Dwie dwudziestki w 10 minut!

Fantastyczny połów Piotra Kozłowskiego na Nekielce. Dwie dwudziestki w 10 minut.

DRUGI MARATON O PUCHAR FIRMY "STS"

ZAPRASZAMY NA DRUGI MARATON O PUCHAR FIRMY "STS"Zawody odbędą się na zbiorniku UROCZYSKO KARPIOWE

Zakończenie Sezonu z 4 Success 21-25 10.2015 OSTATNIE MIEJSCA!

Zakończenie Sezonu z 4 Success 21-25 10.2015 
OSTATNIE MIEJSCA! Dwudziestki czekają na Was Emotikon wink

Zapraszamy na zawody kończące sezon zawodów w 2015 roku na łowisku Expert Karp Nekielka.
Będzie mogło wystartować max. 25 dwuosobowych teamów po wcześniejszym opłaceniu wpisowego w kwocie 900zł od ekipy. Zawody odbędą się w starej formule tzn. będzie obowiązywał zakaz korzystania ze środków pływających, łódek zdalnie sterowanych,

Grand Prix Nekielka 2015

W związku z zakończeniem cyklu zawodów Grand-Prix Nekielka 2015, firma Expert-Karp składa serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom zawodów za wspaniałą współpracę i wsparcie. Zapewniamy, że wszyscy sponsorzy naszych imprez zostali należycie przedstawieni i zaprezentowani podczas trwania zawodów jak i poza nimi.
W szczególności podziękowania kierujemy firmom Daiwa i Laboat, pierwsza była wyłącznym sponsorem nagród za największą rybę fundując zwycięzcom wędki i kołowrotki podczas całego cyklu Grand-Prix w trzech turach: I cz. Golden Carp, Wielkopolskich Dniach Karpiowych i II cz. Golden Carp. Zaś firma Laboat była wyłącznym sponsorem nagrody dla zwycięzców Grand-Prix, fundując dużą łódkę zdalnie sterowaną Barracuda .
Nadmienić należy, że wszyscy zawodnicy startujący w naszych zawodach byli bardzo zadowoleni z organizacji zawodów jak i wspaniałych nagród.

Pełna lista firm współpracujących przy tworzeniu cyklu Grand-Prix Nekielka 2015!!!

Golden Carp Nekielka 26-30 08. 2015 r.

Dzisiaj o godzinie 11.00 rozpoczęły się zawody Golden Carp Nekielka. To już ostatnia finałowa tura cyklu Grand Prix Nekielka 2015.
Zapraszamy do śledzenia relacji na FB

kliknij: http://facebook.com/nekielka
REKLAMA
Karp Expert

IV MITING POLSKICH DRUŻYN KARPIOWYCH - KARPIARZE MARTYNCE 2016

Przyszłoroczna edycja tej charytatywnej imprezy odbędzie się na łowisku Nekielka "Expert-Karp" w dniach 4-7 sierpnia. Zawody będą poprzedzone imprezą integracyjną. 

NIE dla łowiectwa podwodnego, czyli zabijania ryb dla czystej przyjemności!

Od kilku dni na portalach społecznościowych wędkarze, nie tylko ci, którzy przestrzegają zasady „Złów i wypuść” podnieśli sprzeciw wobec łowiectwu podwodnemu coraz częściej praktykowanemu na polskich wodach. Sprzeciw dla zabijania dużych ryb wyłącznie dla przyjemności!

Wędkarski hat-trick

RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Polsce i jedna z największych wystaw tej branży w Europie. Wyróżnia je imponująca w skali kraju ekspozycja oraz niesamowita atmosfera, która przyciąga dziesiątki tysięcy wędkarzy

Karpiowy urlop nad Nekielką

Wybraliśmy się z ojcem na bardzo długo oczekiwany urlop, który spędziliśmy nad łowiskiem Nekielka.

Relacja video z WDK 2015!


Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z Wielkopolskich Dni Karpiowych, które odbyły się w dniach 22 - 26 lipca.

Pogoda
Fazy księżyca

Po pełni
Oświetlenie: 83%
Do pełni: 26 dni
Do I kwadry: 19 dni
Do III kwadry: 3 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria