REKLAMA
SBC CARP PRODUCT

Aktualności

Targi Wędkarstwa RYBOMANIA 2013 - nowe informacje
Do dyspozycji wystawców w roku 2013 jest cały pawilon numer 4.
Powierzchnia tego pawilonu to dokładnie 4010m2 na parterze i 641m2 na piętrze (antresola).

Dół pawilonu zostanie w całości zagospodarowany na przestrzeń wystawienniczą, natomiast na antresoli znajdzie się sala konferencyjna i projekcyjna.
Zapewni to odpowiednie, komfortowe warunki, do realizacji programu merytorycznego targów.Organizatorzy informują, że trwają rozmowy z kolejnymi firmami, które wyraziły chęć uczestnictwa w tej imprezie.
Zainteresowanie jest bardzo duże i to powoduje, że do końca roku powierzchnia targowa powinna zostać zagospodarowana w 80% - mówi Piotr Kamiński, dyrektor projektu.

Pierwszym wystawcą, który potwierdził udział jest firma DAIWA-CORMORAN.
Na stoisku o powierzchni przekraczającej 100m2 pojawią się również takie marki jak KORDA, GURU, MAINLINE, DELKIM.

Nowością będzie cykl filmów z uczestnikami targów Rybomania
, który rozpocznie się od firmy Daiwa. Relacje będą dostępne na oficjalnym kanale www.youtube.com/RybomaniaMTP

W myśl programu Rybomania 360 będziemy się w dalszym ciągu angażować w różne wydarzenia i działania poza samą organizacją targów, co z pewnością wpłynie pozytywnie na umocnienie marki Rybomania - wyjaśnia Piotr Kamiński.
Jednocześnie konsekwentnie budujemy społeczność Facebook, gdzie na kanale www.facebook.com/Rybomania obecnie jest już ponad 750 osób.


Zapraszamy na oficjalną stronę targów dostępną pod adresem www.rybomania.com.pl gdzie na bieżąco można śledzić wszelkie informację związane z targami.


 

Z przyjemnością informuję, że na naszym oficjalnym kanale YouTube znajdującym się pod adresem www.youtube.com/RybomaniaMTP pojawił się nowy film. Jest to reportaż z odłowu ryb Łowiska Specjalnego HALINÓW. Film może wydać się kontrowersyjny z racji przedstawionej w nim techniki odłowu, natomiast na pewno będzie on ciekawy dla wędkarzy.
W myśl programu Rybomania 360 będziemy się w dalszym ciągu angażować się w różne wydarzenia i działania poza samą organizacją targów, co z pewnością wpłynie pozytywnie na umocnienie marki Rybomania - wyjaśnia Piotr Kamiński.
REKLAMA
Karp Expert
Pogoda
Fazy księżyca

Po pełni
Oświetlenie: 76%
Do pełni: 25 dni
Do I kwadry: 18 dni
Do III kwadry: 2 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria