Aktualności

NOC PRZYNIESIE ROZWIĄZANIE – KARPIOWY PUCHAR NORMARK

Przed nami ostatnia doba zawodów. Na prowadzeniu są nadal Rafał Łaskarzewski i Jerzy Błachnio. Ich pozycja jest bardzo silna, bowiem złowili największego karpia zawodów. 

ZMIANA LIDERA W KARPIOWYM PUCHARZE NORMARK/POLSKICH ELIMINACJACH DO WORLD CARP CLASSIC 2016

Po drugiej nocy nastąpiła zmiana w klasyfikacji. Dotychczas prowadzący Rafał Matuszewski i Mariusz Kacprzak spadli na 3 miejsce, a na prowadzeniu jest drużyna, która wcześniej była na 2 miejscu, czyli Rafał Łaskarzewski i Jerzy Błachnio. 

I WOJNA KARPIOWA INVADERA 2016 – PODSUMOWANIE

Można by w skrócie podsumować pierwsze zawody, które odbyły się na łowisku Nekielka organizowane przez firmę Invader,…..ale w skrócie to znaczyłoby pominąć wiele osób, a tego byśmy nie chcieli.

Tak jak na weselu i przyjęciu najważniejsi są goście, a nie gospodarze, tak i na tych organizowanych przez Nas, a już minionych zawodach przyświecał nam nadrzędny cel, aby to zawodnicy, czyli nasi goście przede wszystkim dobrze się bawili.

MATUSZEWKI I KASPRZAK NA PROWADZENIU W KARPIOWYM PUCHARZE NORMARK

Po pierwszej nocy Karpiowego Pucharu Normark/Polskich Eliminacji do World Carp Classic 2016 na prowadzeniu są Rafał Matuszewski i Mariusz Kasprzak i jako jedyna drużyna mają komplet 3 ryb.

Karpmania 2/2016

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem Karpmanii.

World Carp Classic Junior 2016 zakończone – wygrywają Holendrzy

W tegorocznym World Carp Classic Junior wygrali Holendrzy – Lars Bood, Rowan Bood i Raymond Wiering. Trzy największe złowione przez

Golden Carp Nekielka 18-22 05.2016

W dniach 18-22 maja 2016 roku na łowisku Expert Karp Nekielka odbyły się zawody Golden Carp Nekielka, pierwsze z cyklu Grand Prix Nekielka 2016. W rywalizacji wzięło udział 19 zespołów. Po raz pierwszy do klasyfikacji zawodów liczyło się 5 największych ryb złowionych przez dany zespół.

Big Fish Nekielka 2016

Po raz pierwszy w historii zawodów Big Fish Nekielka jeden zespół złowił 3 największe ryby zawodów. Arkadiusz Drogosz i Marek Klask dokonali tego łowiąc na stanowisku nr 35 karpie o wadze 20.05 kg, 19.30 kg oraz 19.20 kg!

Zawody Spławikowe NEKIELKA CUP 15 maja 2016 r.

Zapraszamy na pierwsze zawody spławikowe na łowisku Expert Karp Nekielka, które odbędą się 15 maja 2016 roku. Wystartować będzie mogło 40 zawodników.

ROSS HONEY NA RYBOMANII OGŁOSIŁ WORLD CARP CLASSIC SUPERCUP 2017

W 2017 r. na zespole jezior Novomlynska –Vestonicka w Czechach, zostanie rozegrany World Carp Classic Supercup. Będą to największe karpiowe zawody w historii. Będzie mogło w nich wziąć udział 250 drużyn.
REKLAMA
Karp Expert

Pójdą pod młotek - RYBOMANIA 2016 POZNAŃ

Wyjątkowa , spontaniczna akcja Łowiska Gosławice i portalu Carppassion we współpracy z Rybomanią w osobie dyrektora targów Piotra Kamińskiego.

Pod młotek, co pierwszy raz w Historii gatunku nie skończy się kulinarnym wykorzystaniem ryby, pójdą 3 piękne karpie , które będą podczas targów w Poznaniu aktorami występującymi w Akwarium.

Pasja połączona z misją

Targi Czterech Pasji już od piątku na MTP! W czwartek 11 lutego dziennikarze mogli zobaczyć jak wygląda gigantyczne akwarium przygotowane w tym roku przez Rybomanię. – Te targi to strzał w dziesiątkę – mówił Jerzy Musiał, Prezes Polskiego Związku Wędkarskiego, Okręg w Poznaniu.

Poznańska RYBOMANIA pełna gwiazd wędkarstwa

Jak co roku targi RYBOMANIA w Poznaniu uświetni obecność wyjątkowych gości – wspaniałych wędkarzy, mających w swoim dorobku wiele nagród, a przede wszystkim miłośników tego hobby.

Puchar Saengera 2016

Puchar Saengera odbędzie się na łowisku Expert Karp Nekielka, w terminie 18-24 wrzesień 2016,maksymalna ilość zespołów 25. 

Pogoda
Fazy księżyca

Dąży ku nowiu
Oświetlenie: 35%
Do pełni: 18 dni
Do I kwadry: 11 dni
Do III kwadry: 25 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria