Aktualności

Golden Carp Nekielka 10-14 05. 2017

W dniach 10-14 maja na łowisku Nekielka odbyła się pierwsza część karpiowego cyklu Grand Prix Nekielka 2017, a mianowicie Golden Carp. W zawodach tych liczyło się pięć największych ryb złowionych przez każdy startujący zespół. Przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy zawodnicy zaproszeni zostali na posiłek przygotowany na grillu. Podczas rejestracji zespołów każdy otrzymał okolicznościową koszulkę z logo imprezy. Po losowaniu stanowisk wszystkie ekipy rozjechały się na wcześniej wylosowane stanowiska.

BIG FISH NEKIELA 19-23 04.2017

W dniach 19-23 kwietnia na łowisku Nekielka odbyły się pierwsze zawody karpiowe z cyklu Big Fish. W zawodach tych liczyły się trzy największe ryby spośród wszystkich wyholowanych karpi i amurów. Przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy zawodnicy zaproszeni zostali na posiłek przygotowany na grillu. Podczas rejestracji zespołów każdy otrzymał czapeczkę z logiem imprezy, jak również czasopismo karpiowe Karpmania od sponsora medialnego.

Gold Carp Baits zaprasza na targi!

Podczas trwania targów Rybomania Poznań oraz Sosonowiec Serdecznie zapraszamy na stoisko Gold Carp Baits.

RYBOMANIA nadciąga wielkimi krokami!

Tak jak w roku ubiegłym znajmie ona pawilon 5 i 6. Wśród wystawców znajdziecie producentów i dytrybutorów znanych marek wędkarskich. Na ich stoiskach będzie mnóstwo nowości na sezon 2017.

Ponadto w pawilonie 5A zlokalizowani będą producenci i dystrybutorzy łodzi wędkarskich!

 

„Karpiowe Podróże z Gold Carp Baits - łowisko Carp Dream Lake.”

„Karpiowe Podróże z Gold Carp Baits - łowisko Carp Dream Lake.”

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu zrealizowanego podczas zasiadki z cyklu Karpiowe Podróże z Gold Carp Baits. Film został nagrany na jednym z najlepszych łowisk karpiowych w Europie.

KAREL NIKL CARPSHOW W GRUDNIU WE WROCŁAWIU

10 grudnia we Wrocławiu odbędzie się szósta edycja Karel Nikl Carpshow. Oprócz zobaczenia nowości sprzętowych i przynętowych będzie to także okazja do porozmawiania z wieloma znanymi karpiarzami. W tym oczywiście z jednym ze wycięzców tegorocznej edycji World Carp Classic 2016, czyli z Karelem Niklem. Spotkanie rozpocznie się 10 grudnia o godzinie 16:00 w Hotelu Orbita przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu.

KARP 20,74 KG DAŁ ZWYCIĘSTWO W BIG FISH NEKIELKA

W dniach 5-9 października na łowisku Expert-Karp Nekielka pod patronatem Karp Maxa po raz kolejny odbyły się zawody z cyklu Big Fish. 

Pogoda
Fazy księżyca
REKLAMA
AK Baits
REKLAMA
Videotronic
Losowy film
Losowa galeria