REKLAMA
SBC CARP PRODUCT

Aktualności

X Jubileuszowe Wielkopolskie Dni Karpiowe 2013

Już po raz dziesiąty Września gościła karpiarzy z całej Polski, którzy uczestniczyli w X jubileuszowych Wielkopolskich Dniach Karpiowych pod patronatem Burmistrza Miasta i Gmina Września.

18 - 22 lipca 2013

I I LUBELSKI CARPSHOW 11.01.2014r GODZ. 9,00 – WSTĘP WOLNY

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników wędkarstwa karpiowego na II-gi Lubelski CARPSHOW zorganizowany przy współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi RYBOMANIA 2014, który odbędzie się w dniu 11 stycznia 2014r w restauracji hotelu Lachówka przy ul. Budowlanej 1 w Świdniku k/Lublina .

III Piknik Karpiowy

Organizowany jest przez I Kaliską Załogę Karpiową oraz Koło Kalisz-Miasto i odbędzie się na zbiorniku "Pokrzywnica" w miejscowości Szałe.  Jest to zbiornik zaporowy o stu sześćdziesięciu hektarach powierzchni.

Grand Prix Nekielki - Golden Carp 28.08 - 01.-09 2013

II część zawodów Golden Carp w cyklu Grand Prix Nekielki w roku 2013.

Karpmania-nowy magazyn karpiowy

Karpmania – to zupełnie nowy magazyn, w całości poświęcony wędkarstwu karpiowemu, który już na początku przyszłego roku zadebiutuje na polskim rynku prasowym.  

Grand Prix 2013 (15 - 19 maj)

Dalsza część wspomnień z zawodów z bieżącego roku rozgrywanych na Łowisku Nekielka.
Zapraszamy do oglądania :)

I edycja Big Fish Nekielka 2013 - film!

Film z zawodów Big Fish Nekielka 2013

Firma Expert-Karp zaprasza na zawody w 2014 roku !

Firma Expert-Karp zaprasza w 2014 roku na cykl fantastycznych zawodów karpiowych !

Pokazy łowienia na żywo po raz pierwszy w Polsce!

23 000 LITRÓW WODY, KILKANAŚCIE GATUNKÓW RYB, PREZENTACJE PRZYNĘT W RUCHU, POKAZY PROWADZONE PRZEZ MISTRZÓW WĘDKARSKICH !

World Carp Classic po raz 15 - Relacja

Trwa największa karpiowa impreza na świecie. Zawody World Carp Classic odbywają się we Włoszech na Jeziorze Bolsena. Są to 15 jubileuszowe zawody. Startuje w nich 140 ekip z całego świata, w tym 11 z Polski.
REKLAMA
Karp Expert

Zawody Keen Carp Cup International Turnament

W trzeciej dobie zawodów Keen Carp Cup International Turnament zostały złowione pierwsze ryby. Niezwykle trudne warunki atmosferyczne – głównie porywisty wiatr i opady deszczu utrudniły drużynom biorącym udział w imprezie wywózkę zestawów i zmianę przynęt na nowe.

705,54 kg karpi na zawodach o Puchar Stawów Milickich SA!

W dniach 13-15 września na łowisku „Rudy” odbyły się zawody karpiowe. Łączna waga złowionych ryb to 705,54 kg!

BIG FISH Nekielka - ostatnie 2 miejsca

Firma Expert-Karp zaprasza karpiarzy na ekscytujące zawody. W dniach 12-15 września 2013 roku na łowisku Expert-Karp Nekielka odbędą się zawody Big Fish Nekielka. Zespół który złowi największą rybę zawodów ( karp, amur, tołpyga ) otrzyma 2000 zł w gotówce oraz okazały puchar Targów Rybomania i kołowrotek Daiwa ufundowany również przez Rybomanię. Wśród pozostałych uczestników rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki. W imprezie wystartuje max 20 zespołów. Dozwolone będzie korzystanie ze środków pływających w celu: sondowania, nęcenia, wywożenia zestawów i holu ryb. Kwota wpisowego wynosi 500 zł od ekipy. Wszystkie informacje na stronie www.expert-karp.pl w odnośniku zawody.Kontakt do organizatorów: tel. 503 066 667 , 603 053 643 Zapraszamy !

Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Karpiowym – Polish Carp Masters 2013 Start

Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Karpiowym – Polish Carp Masters Impreza rozpoczęła się pokazem sprzętu który prezentowały firmy sponsorujące Mp wWK-PCM, Prologic sponsor główny zawodów oraz sponsorzy sektorowi-Carpshop, Baitsbox.pl i firma Carp World.

Grand Prix Nekielki zakończone!

W przeddzień rozpoczęcia II tury Golden Carp, ekipy, które w godzinach popołudniowych dotarły na łowisko Nekielka na spotkanie integracyjne, wzięły udział w kilku konkursach przygotowanych specjalnie na tą okoliczność. W oczekiwaniu na jedzenie z grilla i ognisko, ekipy rzuciły się w wir walki i zabawy. Pierwsza trójka z każdego konkursu została uhonorowana nagrodami...

Pogoda
Fazy księżyca

Po pełni
Oświetlenie: 76%
Do pełni: 25 dni
Do I kwadry: 18 dni
Do III kwadry: 2 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria