REKLAMA
SBC CARP PRODUCT

Aktualności

Krawczyk i Brzoza wygrali Karpiowy Puchar Normark i jadą na World Carp Classic

Ostania noc nie przyniosła zmian na podium. Prowadzenie z wynikiem 54,4 kg utrzymali Marek Krawczyk i Adam Brzoza i to oni pojadę we wrześniu nad Jezioro Madine do Francji. 

Zmiana lidera. Karpiowy Puchar Normark, polskie eliminacje do WCC

Po drugiej nocy nastąpiła zmiana lidera. Na prowadzenie wysunęli się Marek Krawczyk i Adam Brzoza. Ryby biorą doskonale, ale niestety jest masa spinek albo zerwań w zaczepach. W nocy zostało złowionych kilkanaście ryb i tabela znacznie się pozmieniała.
 

Tabela z wynikami. Karpiowy Puchar Normark/Polskie eliminacje do WCC

W poniższej tabeli możecie zobaczyć aktualne wyniki Karpiowego Pucharu Normark/Polskich eliminacji do World Carp Classic 2018, które trwają na Łowisku Szachty. 

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościWalczak i Charmuszko na prowadzeniu. Karpiowy Puch ... Walczak

Po pierwszej nocy zawodów rozgrywających się na Łowisku Szachty na prowadzeniu są Andrzej Walczak i Krzysztof Charmuszko. Większość zespołów miała brania, ale najczęściej kończyły się spinkami. 

Karpiowe legendy - Jackson i Paisley wygrali World Carp Classic 2017!

Takiej nocy nad World Carp Classic chyba nie było. Drużyna, która w klasyfikacji jeszcze wczoraj była za pierwszą siódemką, w nocy dołowiła dwa piękne karpie - 25 kg i 21,7 kg! I wygrali. To karpiowe legendy -  Lee Jackson, Tim Paisley, Benji Petutshnig Fisherlauser.

Rutecki i Mróz na 14 miejscu z karpiem 24,9kg! Czesi na prowadzeniu WCC2017

Tak jak informowaliśmy wczoraj wieczorem, na prowadzeniu są ubiegłoroczni zwycięzcy Karel Nikl, Jan Dadak, Jakub Kumsta z Czech. Nasze drużyny są na 13, 14 i 19 miejscu. Przed nami ostatnia doba World Carp Classic 2017 nad Jeziorem Madine we Francji.

Czekając na wyniki WCC2017 – kolejne 20 kg polskiej drużyny. Skok na 8 miejsce?

Czekając na aktualne wyniki po kolejnej nocy World Carp Classic mamy dobrą informację. Kolejna polska drużyna może pochwalić się sporym karpiem.

World Carp Classic 2017 – aktualne wyniki. Polacy na 7 miejscu

Podajemy aktualne wyniki World Carp Classic z 13 września z godziny 13:00. Nadal obowiązuje zakaz wypływania, ze względu na silny wiatr (aktualizacja - zakaz został zdjęty).

WCC 2017 – Polacy na 6 i 14 miejscu. Zakaz wypływania, a karp w zielskach

Kolejna noc zmagań nad wietrznym Madine przyniosła zmiany w klasyfikacji. W zawodach liczą się trzy największe ryby złowione przez drużynę.

WORLD CARP CLASSIC 2017 PRZENIESIONY Z CZECH DO FRANCJI, A SUPER CUP NA 2018 ROK

Dwie ważne informacje. World Carp Classic Super Cup, w którym miało wystartować 250 drużyn, zostało przełożone na przyszły rok. Natomiast tegoroczna edycja WCC  została przeniesiona z Czech do Francji, nad Jezioro Madine, gdzie maksymalnie może wystartować 110 drużyn. Poniżej zamieszczamy komunikat organizatorów. 

 

REKLAMA
Karp Expert

ZOBACZCIE GDZIE ŁOWIĄ POLSKIE DRUŻYNY NA WORLD CARP CLASSIC 2016

W tegorocznej edycji World Carp Classic w Czechach na 114 drużyn startuje 12 z Polski. Poniżej zamieszczamy listę wraz z wylosowanymi stanowiskami. Przygotowaliśmy też poglądową mapkę. Łowienie rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 14:00 i potrwa do soboty 17 września. 

SURDEL I FAŁKOWSKI ZWYCIĘŻYLI W SREBRNYM HAKU 2013

Tomasz Surdel i Wojciech Fałkowski to zwycięzcy tegorocznej edycji Srebrnego Haka, organizowanego przez Karp Maxa i sponsorowanego przez Daiwę.

SREBRNY HAK 2013 – ZOSTAŁA JESZCZE TYLKO DOBA. SĄ ZMIANY W CZOŁÓWCE.

Srebrny Hak powoli dobiega końca. Kwalikacja przez ostatnią dobę trochę się zmieniła. Zakończenie łowienia w niedzielę o 8.00 rano, natomiast zamknięcie zawodów i wręczenie nagród ok. godz. 11.00. Oprócz głównych nagród sponsora, firmy Daiwa (dla 10 czołowych zespołów i łowcy największej ryby), dodatkową nagrodą będzie kołowrotek dla łowcy największego karpia przyznany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizatora Targów „Rybomania”. 

SREBRNY HAK 2013 – TYLKO NOCĄ

Druga doba Srebrnego Haka organizowanego przez Karp Maxa i sponsorowanego przez firmę Daiwa przyniosła 17 karpi. Ryby brały jednak wyłącznie w nocy, głównie w godzinach między 1:00, a 3:00.

Srebrny Hak 2013 rozpoczęty

IX edycja Srebrnego Haka, zawodów organizowanych przez redakcję Karp Maxa, rozpoczęła się dzisiaj nad Jeziorem Miłoszewskim.

Pogoda
Fazy księżyca

Po pełni
Oświetlenie: 76%
Do pełni: 25 dni
Do I kwadry: 18 dni
Do III kwadry: 2 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria