Aktualności

Srebrny Hak Daiwy i Karp Maxa - Włodzimierz i Marcin Juźwińscy zwyciężyli

Włodzimierz i Marcin Juźwińscy to zwycięzcy Srebrnego Haka Daiwy i Karp Maxa. Natomiast Dawid Patlewicz i Łukasz Pater okazali się najlepsi z trzech drużyn startujących w finale Daiwa Karp Grand Prix PL.

Zwycięzcy Srebrnego Haka Daiwy i Karp Maxa - Włodzimierz i Marcin Juźwińscy. Zwycięzcy Srebrnego Haka Daiwy i Karp Maxa - Włodzimierz i Marcin Juźwińscy.
  • Na drugim miejscu byli Artur Piątek i Rafał Szczerbak.
  • III miejsce zajęli Jerzy Ryncarz i Tomasz Rutniewski.
  • W finale Daiwa Karp Grand Prix PL zwyciężyła drużyna Dawid Patlewicz/Łukasz Pater.

Przypominamy, że zawody na jeziorze Wygonin rozpoczęły się 14 września. Wzięło w nich udział 25 drużyn, w tym trzy oprócz Srebrnego Haka w finale Daiwa Karp Grand Prix PL. Zawody zakończyły się dzisiaj (18 września) o godz. 9.00. Dwanaście drużyn osiągnęło wyniki. W sumie złowiono 23 karpie o łącznej wadze 223,1 kg. Największą rybę – 19 kg, wyholował Włodzimierz Juźwiński.

Poniżej prezentujemy wyniki zawodów, wraz z nagrodami dla pierwszej dziesiątki, ufundowanymi przez firmę Daiwa.

1.  Włodzimierz Juźwiński/Marcin Juźwiński, stan. 2 – 59,8 kg (5 ryb)
-    2 x kołowrotek Tournament Basia 45 QDX
-    2 x wędzisko Tournament AKN

2. Artur Piątek/Rafał Szczerbak, stan. 7 – 28,7 kg – (3 ryby)
-    2 x kołowrotek Infinity X 5500 BR
-    2 x wędzisko Emblem

3. Jerzy Ryncarz/Tomasz Rutniewski, stan. 20b – 25,5 kg (3 ryby)
-    2 x wędzisko Windcast

4. Bogdan Gackowski/Jarosław Górski, stan. 2a – 19,5 kg (2 ryby)
-    2 x kołowrotek Tournament Entah
-    2 x wędzisko Black Widow

5. Marcin Wrzeszcz/Tadeusz Biegalski, stan. 12 – 18,7 kg (2 ryby)

6. Witold Dudziak/Dariusz Kowalewski, stan. 19 – 18,5 kg (2 ryby)
-    2 x kołowrotek Windcast X 5500

7. Robert Adamski/Krzysztof Górski, stan. 4 – 10,6 kg (1 ryba)

8. Robert Danielak/Andrzej Danielak, stan. 20c – 10,1 kg (1 ryba)
-    2 x namiot dwuosobowy Mission Bivy

9. Dawid Patlewicz/Łukasz Pater, stan. 17a – 9,9 kg (1 ryba)

10. Krzysztof Wywiał/Marcin Czort, stan. 10 – 8,4 kg (1 ryba)

11. Grzegorz Kowalski/Adam Ryba, stan. 7a – 7,5 kg (1 ryba)

12. Piotr Jaworski/Paweł Przybylski, stan. 13 – 5,9 kg (1 ryba)

Nagrody ufundowała firma Daiwa. Dodatkowo drużyny z miejsc 1-3 otrzymały Puchary, zaś 1-10 saszetki na przypony, a cała dwunastka dyplomy.

W finale Daiwa Karp Grand Prix PL zwyciężyła drużyna Dawid Patlewicz/Łukasz Pater, którzy złowili karpia o wadze 9,9 kg. Za co otrzymali Puchary i voucher na sprzęt firmy Daiwa. Drugie miejsce ex equo zajęli Roman Kubiak/Przemysław Zaremba i Marcin Adamski/Dariusz Więckowski, za co również otrzymali vouchery i dyplomy.