Aktualności

PUCHAR SKLEP-KARPIOWY.PL I BANDIT CARP NEKIELKA 2017SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PUCHAR SKLEP-KARPIOWY.PL I BANDIT CARP NEKIELKA 2017, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 7-11 CZERWIEC 2017 ROKU NA ŁOWISKU NEKIELKA.

W CZASIE TRWANIA IMPREZY ODBĘDĄ SIĘ POKAZY PRODUKTÓW FOX. ZAPRASZAMY UCZESTNIKÓW JUŻ WE WTOREK OD GODZINY 18. ODBĘDZIE SIĘ WTEDY INTEGRACJA BIESIADNA PRZY GRILLU I ZIMNYCH NAPOJACH WRAZ Z POKAZAMI FIRMY FOX. NEKIELKA BĘDZIE PODZIELONA NA 2 SEKTORY. SPONSORAMI SEKTORÓW SĄ IMPERIAL BAITS ORAZ FOX. PULA NAGRÓD WYNIESIE PONAD 15000 ZŁ. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KARPIARZY DO ODWIEDZENIA NAS W TYCH DNIACH.


PRZY ZAPISYWANIU SIĘ NA ZAWODY PROSIMY O PODANIE SWOICH DANYCH TAKICH JAK:

- IMIĘ I NAZWISKO KAPITANA DRUŻYNY
- ADRES KAPITANA DRUŻYNY DO KORESPONDENCJI WRAZ Z KODEM POCZTOWYM
- TELEFON KONTAKTOWY
- E-MAIL
- IMIĘ I NAZWISKO DRUGIEGO ZAWODNIK I EWENTUALNEGO ASYSTENTA
- ROZMIAR KOSZULEK


POWYŻSZE DANE MOŻNA PRZESŁAĆ PO SKONTAKTOWANIU SIĘ TELEFONICZNIE Z ORGANIZATOREM, NA ADRES E-MAIL BIURO@SKLEP-KARPIOWY.PL.

WPISOWE NA PUCHAR SKLEP-KARPIOWY.PL I BANDIT CARP NEKIELKA 2017 WYNOSI 1000 ZŁ OD DRUŻYNY (2 ZAWODNIKÓW, ASYSTENT – OPŁATA DODATKOWA 150 ZŁ), KTÓRE NALEŻY WPŁACAĆ NA KONTO BANKOWE:

PRZEMEK BŹDZIUCH
UL. POLNA 3/1 78-314 SŁAWOBORZE
PKO BP 68 1020 2847 0000 1902 0014 4675

DOPIERO PO DOKONANIU OPŁATY STARTOWEJ DRUŻYNA ZOSTANIE WPISANA NA LISTĘ. PRZY REJESTRACJI MOŻNA WPŁACIĆ 50% WPISOWEGO, POZOSTAŁA CZĘŚĆ MUSI ZOSTAĆ WPŁACONA DO KOŃCA LUTEGO.


W CENIE WPISOWEGO KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE 6 POSIŁKÓW, ZIMNE NAPOJE, OKOLICZNOŚCIOWE KOSZULKI ORAZ UPOMINKI. UISZCZONA ZOSTAJE OPŁATA ZA ŁOWISKO, A POZOSTAŁE PIENIĄDZE ZOSTANĄ PRZEZNACZONE NA NAGRODY.

W TROSCE O KOMFORT ŁOWIENIA, OGRANICZAMY ILOŚĆ MIEJSC DO 25 DRUŻYN.SPONSORAMI ZAWODÓW SĄ:

SKLEP-KARPIOWY.PL

BANDIT CARP

IMPERIAL BAITS – SPONSOR SEKTORA

FOX – SPONSOR SEKTORA

RAFMIX – PRODUCENT CIĘŻARKÓW

ŁOWISKO NEKIELKA


NAGRODY

I MIEJSCE – NAGRODY O WARTOŚCI 5000ZŁ + DARMOWA 3 DNIOWA ZASIADKA DLA 2 OSÓB NA ŁOWISKU NEKIELKA + PUCHARY
II MIEJSCE – NAGRODY O WARTOŚCI NA 3000ZŁ + PUCHARY
III MIEJSCE – NAGRODY O WARTOŚCI 2000ZŁ + PUCHARY

NAJWIĘKSZA RYBA ZAWODÓW – NAGRODY O WARTOŚCI 1000 ZŁ + PUCHAR

SEKTOR FOX:

I MIEJSCE – NAGRODY RZECZOWE

II MIEJSCE – NAGRODY RZECZOWE

III MIEJSCE – NAGRODY RZECZOWE

SEKTOR IMPERIAL BAITS:

I MIEJSCE – NAGRODY RZECZOWE

II MIEJSCE – NAGRODY RZECZOWE

III MIEJSCE – NAGRODY RZECZOWEREGULAMIN

1.ZAWODY ODBYWAJĄ SIĘ NA ŻYWEJ RYBIE ZGODNIE Z ZASADĄ "CATCH AND RELASE", CZYLI "ZŁÓW I WYPUŚĆ".

2. DO KLASYFIKACJI ZALICZANE BĘDZIE 5 NAJWIĘKSZYCH RYB (KARPIE I AMURY) NIE MNIEJSZYCH NIŻ 3 KG. MNIEJSZE RYBY NALEŻY BEZZWŁOCZNIE WYPUŚCIĆ DO WODY NIE CZEKAJĄC NA SĘDZIEGO.

3. WĘDZISKA ROZSTAWIAMY MAX. 5 M OD TABLICZKI Z NR STANOWISKA WSZELKIE NIEPOROZUMIENIA ZGŁASZAMY NATYCHMIAST SĘDZIOM. SĘDZIOWIE SĄ UPOWAŻNIENI DO ROZSTRZYGANIA SPRAW SPORNYCH.

4. W SKŁAD JEDNEJ DRUŻYNY MOŻE WCHODZIĆ MAKSYMALNIE 2 ZAWODNIKÓW I 1 ASYSTENT. ASYSTENT MOŻE UCZESTNICZYĆ WE WSZYSTKICH CZYNNOŚCIACH ZWIĄZANYCH Z WYRZUCANIEM ZESTAWÓW, HOLOWANIEM I PODBIERANIEM RYB WŁĄCZNIE!

5. ORGANIZATOR WYMAGA OD STARTUJĄCYCH POSIADANIA MATY I PODBIERAKA O ROZSTAWIE RAMION MINIMUM 80 CM.. PREFEROWANE MATY TYPU KOŁYSKA LUB MATY O MINIMALNYCH WYMIARACH 100X50 CM I MINIMUM 5 CM GRUBOŚCI. PRZED ZAWODAMI ODBĘDZIE SIĘ KONTROLA MAT. NIE ZASTOSOWANIE SIĘ DO MINIMALNYCH WYMIARÓW MAT BĘDZIE SKUTKOWAŁO DYSKWALIFIKACJĄ ZAWODNIKÓW BEZ PRAWA ZWROTU WPISOWEGO.


6. HOLOWANIE RYBY MOŻE BYĆ REALIZOWANE TYLKO W OBRĘBIE SWOJEGO STANOWISKA.

7. RYBĘ NALEŻY TAK HOLOWAĆ ABY NIE MIAŁA STYCZNOŚCI Z ŻYŁKAMI ZESTAWÓW SĄSIADÓW, W INNYM RAZIE MOŻE ZOSTAĆ NIE ZALICZONA.

8. KAŻDY ZAWODNIK, KTÓREGO ZESTAW ZOSTANIE SPLĄTANY PRZEZ RYBĘ HOLOWANĄ PRZEZ SĄSIEDNI ZESPÓŁ, MOŻE TEN FAKT ZGŁOSIĆ SĘDZIEMU, ALE NIE MUSI.

9. W CZASIE TRWANIA ZAWODÓW ZAWODNICY MOGĄ WCHODZIĆ DO WODY DO WYSOKOŚCI UD.

10. DO CZASU ZGŁOSZENIA RYBA MUSI BYĆ PRZECHOWYWANA W WORKU KARPIOWYM,1 RYBA - 1 WOREK. PO WYJĘCIU RYBY Z WODY MUSI ONA BYĆ UMIESZCZONA NA MACIE KARPIOWEJ.

11. TYLKO ORGANIZATORZY ORAZ WŁAŚCICIELE ŁOWISKA MAJĄ PRAWO DO PRZESZUKANIA SPRZĘTU I SAMOCHODÓW ZAWODNIKÓW (W ICH OBECNOŚCI) W RAZIE PODEJRZENIA O ZŁAMANIE REGULAMINU. JEŚLI DRUŻYNA DOPUŚCI SIĘ OSZUSTWA ZOSTANIE NATYCHMIAST WYKLUCZONA Z ZAWODÓW, BEZ ZWROTU PONIESIONYCH KOSZTÓW !!!

12. DOZWOLONE JEST ŁOWIENIE JEDYNIE METODĄ GRUNTOWĄ. KAŻDA DRUŻYNA ŁOWI MAKSYMALNIE NA SZEŚĆ WĘDEK, ZESTAW MOŻE BYĆ WYPOSAŻONY TYLKO W JEDEN HAK. ZAKAZ UŻYWANIA DRGAJĄCEJ SZCZYTÓWKI I METODY SPŁAWIKOWEJ.

13. DOZWOLONE JEST KORZYSTANIE MAKSIMUM Z CZTERECH MARKERÓW TYCZEK DO OZNACZENIA ŁOWISKA NA JEDNĄ DRUŻYNĘ. ZABRANIA SIĘ STOSOWANIA MARKERÓW TYPU H.

14. W DNIU 7 CZERWCA (ŚRODA) DOZWOLONE JEST W GODZINACH 12.00 – 14.00 PŁYWANIE WŁASNYM ŚRODKIEM PŁYWAJĄCYM ORAZ ŁÓDKAMI ZDALNIE STEROWANYMI W CELU SONDOWANIA, STAWIANIA MARKERÓW ORAZ NĘCENIA. W POZOSTAŁYCH DNIACH NĘCENIE DOZWOLONE JEST JEDYNIE ZA POMOCĄ RĘKI, RURY WYRZUTOWEJ, PROCY, RAKIETY, PETA ITP. OBOWIĄZKOWE KAMIZELKI RATUNKOWE.

15. ZAKAZ UŻYWANIA DO NĘCENIA I WYWOŻENIA ZESTAWÓW : ŁÓDEK ZDALNIE STEROWANYCH, ORAZ INNYCH ŚRODKÓW MECHANICZNO – ELEKTRYCZNYCH Z WYŁĄCZENIEM PIERWSZEGO DNIA ZAWODÓW W GODZINACH 12.00 – 15.00.


16. ZAKAZ UŻYWANIA WSZELKICH PRZYNĘT ZWIERZĘCYCH.

17. RYBA HOLOWANA PRZED SYGNAŁEM ZAKOŃCZENIA ZAWODÓW MUSI BYĆ PODEBRANA MAKSIMUM DO 15 MINUT PO SYGNALE - KONIEC ZAWODÓW.

18. ZAWODNICY SĄ ZOBOWIĄZANI DO UMOŻLIWIENIA ROBIENIA IM ORAZ RYBOM ZDJĘĆ I FILMOWANIA PRZEZ ORGANIZATORÓW W CZASIE TRWANIA ZAWODÓW, A TAKŻE WYRAŻAJĄ ZGODĘ NA DOWOLNE WYKORZYSTANIE ( PUBLIKACJĘ ) PRZEZ ORGANIZATORÓW WYKONANYCH W CZASIE ZAWODÓW ZDJĘĆ I FILMÓW.

19. W CZASIE TRWANIA ZAWODÓW NA TERENIE ŁOWISKA OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PORUSZANIA SIĘ SAMOCHODEM PRZEZ UCZESTNIKÓW ZAWODÓW ( ZAKAZ NIE DOTYCZY ORGANIZATORÓW ).

20. W MOMENCIE OPUSZCZENIA PRZEZ DRUŻYNĘ STANOWISKA NALEŻY WYJĄĆ ZESTAWY Z WODY.

21. W CZASIE ZAWODÓW OBOWIĄZUJE ZAKAZ ROZPALANIA OGNISK.

22. W RAZIE NIESPRZYJAJĄCYCH WARUNKÓW POGODOWYCH LUB INNYCH NAGŁYCH ZDARZEŃ, ORGANIZATORZY MOGĄ PRZERWAĆ, LUB WCZEŚNIEJ ZAKOŃCZYĆ ZAWODY. W OSTATNIM PRZYPADKU, KLASYFIKACJA GENERALNA LICZONA BĘDZIE WEDŁUG STANU W MOMENCIE PRZERWANIA IMPREZY

LOSOWANIE STANOWISK

LOSOWANIE STANOWISK ODBĘDZIE SIĘ W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB:
BĘDĄ DWA POJEMNIKI DO LOSOWANIA, W JEDNYM Z NICH BĘDZIE NUMER DRUŻYNY, A W DRUGIM NUMERY STANOWISK. NAJPIERW ZOSTANIE WYLOSOWANA PIERWSZA DRUŻYNA (PRZEZ KTÓREGOŚ Z ZAWODNIKÓW), KTÓRA BĘDZIE LOSOWAĆ DLA SIEBIE NUMER STANOWISKA, A NASTĘPNIE Z DRUGIEGO POJEMNIKA NASTĘPNĄ DRUŻYNĘ I TAK KOLEJNO AŻ DO SKOŃCZENIA LOSOWANIA.

PROGRAM PUCHAR SKLEP-KARPIOWY.PL I BANDIT CARP NEKIELKA 2017
KAŻDY Z UCZESTNIKÓW ZAWODÓW PRZED LOSOWANIEM STANOWISK MUSI ZGŁOSIĆ SIĘ DO BIURA ZAWODÓW W CELU REJESTRACJI I POTWIERDZENIA TOŻSAMOŚCI. W PRZYPADKU NIE ZGŁOSZENIA SIĘ DRUŻYNY DO REJESTRACJI, ORGANIZATOR MA PRAWO ZDYSKWALIFIKOWAĆ TĘ DRUŻYNĘ.

06.06.2016 – WTOREK

18.00 - ... INTEGRACJA BIESIADNA PRZY GRILLU I ZIMNYCH NAPOJACH WRAZ Z POKAZAMI FIRMY FOX

07.06.2016 – ŚRODA

08.00 – 10.00 - OTWARCIE BIURA ZAWODÓW, REJESTRACJA ZAWODNIKÓW I ASYSTENTÓW

10.00 – POCZĘSTUNEK

11.00 – OFICJALNE ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW, LOSOWANIE STANOWISK

11.30 – ZAJMOWANIE STANOWISK

12.00-14.00 – PŁYWANIE ŚRODKAMI PŁYWAJĄCYMI, SONDOWANIE I NĘCENIE

14.00 – ROZPOCZĘCIE ŁOWIENIA

20.00 – PIERWSZE WAŻENIE

08.06.2016- CZWARTEK

8.00 – PIERWSZE WAŻENIE

15.00 - OBIAD

20.00 –DRUGIE WAŻENIE


9.06.2016 - PIĄTEK

8.00 – PIERWSZE WAŻENIE

15.00 - OBIAD

20.00 – DRUGIE WAŻENIE

10.06.2015 – SOBOTA

8.00 – PIERWSZE WAŻENIE

15.00 - OBIAD

20.00 – DRUGIE WAŻENIE

11.06.2016 - NIEDZIELA

8.00 – PIERWSZE WAŻENIE
10.00 - KONIEC ZAWODÓW
10.00 - 11.00 – OSTATNIE WAŻENIE RYB PRZEZ SĘDZIÓW, OPUSZCZANIE STANOWISK, PODSUMOWANIE WYNIKÓW

11.00 - OBIAD

11.30 – 12.00 - OGŁOSZENIE WYNIKÓW, WRĘCZENIE NAGRÓD, ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT UCZESTNICTWA W IMPREZIE I SAMEJ WODY MOŻNA UZYSKAĆ BEZPOŚREDNIO U ORGANIZATORA POD NUMEREM 506161453 LUB MAILEM: BIURO@SKLEP-KARPIOWY.PL
Pogoda
Fazy księżyca
REKLAMA
AK Baits
Floo
REKLAMA
Videotronic
PowerBaits
Losowy film
Losowa galeria