Aktualności

Big Fish Nekielka 2014

W dniach 17-21 września na łowisku Expert-Karp Nekielka po raz trzeci odbyły się zawody z cyklu Big Fish. W środę rano podczas rejestracji każdy zespół otrzymał okolicznościowe koszulki i kubeczki. Następnie odbyło się losowanie stanowisk i ekipy rozjechały się na wylosowane miejsca. Do Nekielki przybyli karpiarze z różnych zakątków Polski. W zawodach tych dopuszczone było wywożenie zestawów, hol ryb jak i stawianie markerów ze środków pływających.

Golden Carp sierpień 2014

27. sierpnia o godzinie 15.00  24 zespoły rozpoczęły walkę o zwycięstwo w zawodach Golden Carp Nekielka i w całym cyklu Grand Prix Golden Carp. Wyniki po pierwszej dobie podamy ok godziny 16.00

II Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Karpiowaniu Parami

Na terenie zbiornika Nekielka w dniach od 10 do 13 lipca, 24 pary wzięły udział w II Otwartych Mistrzostwach Gniezna w Karpiowaniu Parami. Organizatorem mistrzostw był sklep Zoologiczno-wędkarski "Lemur" z Gniezna, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Karpiowym "Słoń" również z Gniezna. Każda para miała do dyspozycji 4 wędki a stanowisko uzyskiwała w drodze wcześniejszego losowania, które obyło się w czasie spotkania integracyjnego 10 lipca, w którym to uczestnicy zostali ugoszczeni przez organizatorów pieczonym prosiakiem i ciastem i napojami.

X Puchar Starbaits 2014

Na łowisku EKPERT-KARP w Nekielce rozegrane zostały jubileuszowe X Zawody Karpiowe o Puchar Starbaits. Część zespołów przybyła na miejsce już we wtorkowy wieczór aby wziąć udział w spotkaniu zorganizowanym przez organizatora zawodów przy zimnym piwie i przekąskach z grila. Takie spotkania pozwalają na zawieranie nowych znajomości oraz na wymianę doświadczeń na tematy karpiowe. Spotkanie przebiegało w przyjemnej koleżeńskiej atmosferze i przeciągnęło się do późnych godzin nocnych. Łowisko Ekspert-Karp jest idealnym miejscem do takich spotkań.

Golden Carp maj 2014

W środę 21 maja na łowisku Expert-Karp Nekielka rozpoczną się pierwsze zawody z cyklu Grand Prix Golden Carp Nekielka. Wystartuje w nich 30 ekip z całego kraju, które będą walczyć o prestiż i cenne nagrody. Dzisiaj wieczorem ( wtorek, 20 maja) organizatorzy zapraszają wszystkie ekipy na party. Będzie można skosztować pysznych potraw z grilla, spędzić miło czas przy ognisku, wymienić doświadczenia karpiowe i podyskutować o taktyce na zawody. Nasz portal przeprowadzi relację on-line z zawodów. Serdecznie Zapraszamy !

Big Fish Nekielka 2014 kwiecień

W dniu dzisiejszym punktualnie o godzinie 10.00 rozpoczęły się zawody Big Fish Nekielka. 16 ekip z całego kraju walczyć będzie do niedzieli o główną nagrodę 3000 pln. Zapraszamy do śledzenia poczynań zawodników. 

Big Fish Nekielka 2013

W dniach 12-15 września br. na łowisku Expert-Karp odbyły się zawody BIG FISH Nekielka. Była to nowa formuła promowania karpiarstwa jak i karpiowych przygód. W rywalizacji liczyła się największa ryba zawodów. Ta, jedna, jedyna. Podczas trwania zawodów wszystkie ekipy , bezstresowo nie mając parcia na wynik, łowiły karpie i amury. Zabawa była przednia, tym bardziej, że do ostatnich sekund trwania imprezy, każda ekipa miała jeszcze szanse na zwycięstwo.

Gold Carp Baits zaprasza na targi!

Podczas trwania targów Rybomania Poznań oraz Sosonowiec Serdecznie zapraszamy na stoisko Gold Carp Baits.

RYBOMANIA nadciąga wielkimi krokami!

Tak jak w roku ubiegłym znajmie ona pawilon 5 i 6. Wśród wystawców znajdziecie producentów i dytrybutorów znanych marek wędkarskich. Na ich stoiskach będzie mnóstwo nowości na sezon 2017.

Ponadto w pawilonie 5A zlokalizowani będą producenci i dystrybutorzy łodzi wędkarskich!

 

WORLD CARP CLASSIC 2017 PRZENIESIONY Z CZECH DO FRANCJI, A SUPER CUP NA 2018 ROK

Dwie ważne informacje. World Carp Classic Super Cup, w którym miało wystartować 250 drużyn, zostało przełożone na przyszły rok. Natomiast tegoroczna edycja WCC  została przeniesiona z Czech do Francji, nad Jezioro Madine, gdzie maksymalnie może wystartować 110 drużyn. Poniżej zamieszczamy komunikat organizatorów. 

 

REKLAMA
Karp Expert

Pogoda
Fazy księżyca

Dąży ku nowiu
Oświetlenie: 35%
Do pełni: 18 dni
Do I kwadry: 11 dni
Do III kwadry: 25 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria