Aktualności

Expert-Karp Nekielka

W 2008r firma Expert - Karp otworzyła dla wędkarzy nowe łowisko karpiowe w miejscowości Nekielka woj. wielkopolskie. Akwen ten znajduje się w odległości około 30 km od Poznania i 20 km od Wrześni przy trasie Warszawa-Poznań. Jest to zbiornik pożwirowy o bardzo zróżnicowanym dnie oraz głębokości kształtującej się od 1 do 4m, bogaty w faunę i florę. Zbiornik ma 18 ha powierzchni i do połowy otoczony jest lasem. Wyznaczonych jest 50 stanowisk przeznaczonych do wędkowania z czego 25 jest typowo karpiowych. Na terenie łowiska wyznaczono 4 parkingi oraz na każdym z brzegów WC. Po akwenie można poruszać się środkami pływającymi można sondować dno, stawiać markery, wywozić zestawy, a przede wszystkim "giąć kije" na wielkich karpiach i nie tylko.

RYBOMANIA 2014: ZAPRASZAMY 22-23 LUTEGO

Targi RYBOMANIA to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów - zarówno tych doświadczonych, z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, amatorów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę wędkarską.

Polish Carp Masters Finał !

Finał zostanie rozegrany w terminie 4-8 września 2013 roku na zbiorniku Dębowa w Reńskiej Wsi.

VII Meeting baits.pl JEZIORO KRĄŻNO / 3-6.10.2013r.

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie z Baits.pl. 
Dzięki Wam jest to już 7 impreza z cyklu spotkań z firmą Baits.pl 
Tym razem spotkamy się przy jeziorze Krążno i będziemy łowić
od 3.10 do 6.10 

Golden Carp Nekielka - 3 wolne miejsca

Organizatorzy zawodów Golden Carp Nekielka informują, że zwolniły się 3 miejsca. Zawody odbędą się w dniach 28.08-01.09. 2013 r. Szczegółowe informacje na stronie http://expert-karp.pl w dziale zawody Nekielka. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez elektroniczny formularz zgłoszeń.  Zapraszamy !

Puchar Star Baits Nekielka

Dzisiaj o 12.00 na łowisku karpiowym Expert-Karp rozpoczęły się Zawody Karpiowe o Puchar Star Baits. Uczestniczy w nich 29 zespołów z całego kraju. Oprócz cennych nagród karpiowych dodatkową nagrodą będzie tygodniowa wyprawa nad hiszpańską rzeką Ebro. Zapraszamy do śledzenia relacji na naszym portalu.


VII Edycja BIG KARP

27 kwietnia 2013 roku na łowisku w Bogucinie odbędzie się siódma edycja zawodów BIG KARP. Zapraszamy do udziału !

Michał Berger Golden Carp 2012 20.50 kg !

Karp złowiony na łowisku Expert Karp (Nekiekla, Wielkopolska). Michał Berger Golden Carp 2012 20.50 kg! Film przedstawiający ten połów znajdziecie w dziale Wideo.

Losowanie nagród

Dzisiaj punktualnie o godzinie 15.00 przeprowadzimy losowanie, które wyłoni zwycięzce konkursu gwiazdkowego sponsorowanego przez sklep internetowy carp-world. W konkursie wzięło udział kilkadziesiąt osób i wśród tych którzy odpowiedzieli poprawnie na zadane przez nas pytanie wylosujemy nagrodzoną osobę. Serdecznie zapraszamy. Zerkajcie pod kalendarz :)

VIII Wielkopolskie Dni Karpiowe 20-24.07.2011 Łowisko Expert-Karp Nekielka

Informujemy, że z powodu bardzo silnego rozrostu roślinności wodnej na Zalewie Lipówka we Wrześni i brakiem zdecydowanych działań dierżawcy wody PZW w Poznaniu, jesteśmy zmuszeni do zmiany miejsca rozgrywania zawodów. VIII Wielkopolskie Dni Karpiowe rozegrane zostaną na łowisku Expert-Karp w miejscowości Nekielka.

REKLAMA
Karp Expert

Golden Carp Nekielka 2011

Zawody Golden Carp Nekielka rozpoczęte. Punktualnie o godzinie 10.00 oficjalnie rozpoczęły się drugie zawody z cyklu Grand Prix Golden Carp Nekielka. Po losowaniu ekipy rozjechały się na stanowiska i przygotowują sprzęt i obozowiska. O godzinie 15.00 początek łowienia. Zapraszamy do śledzenia naszych relacji. 

Golden Carp Nekielka 2011

Już w najbliższą środę 15 czerwca  rozpoczną się zawody  Golden Carp 2011 wchodzące w cykl Grand Prix Golden Carp Nekielka 2011.Impreza zostanie rozegrana na łowisku Expert-Karp Nekielka,a sponsorami tej imprezy zostały znane firmy karpiowe: Adder Carp,Karp Fan,Aller Aqua,Max Carp,Fish Food i Expert-Karp.Podczas pierwszych zawodów Anaconda Golden Carp 16 ekip złowiło rekordową ilość 113 ryb o łącznej wadze 925,90 kg.Wyniki z całego cyklu liczą się do punktacji Grand Prix,której główna nagrodą jest kwota 2000 pln.Zapowiadają się bardzo interesujące zawody.Nasz portal przeprowadzi relacje on-line na którą serdecznie zapraszamy.   

                

SILESIA CARP HUNTER

Informujemy,że sponsorem nagrody za największą rybę złowioną podczas Wielkopolskich Dni Karpiowych 2011 został sklep internetowy Silesia Carp Hunter oferujący szeroki wybór artykułów karpiowych. http://silesiacarphunter.pl

Karpiowisko

 Mam przyjemności zaprezentować innowacyjny serwis ogłoszeniowy, stworzony przez, dzięki, i dla Karpiarzy . Serwis jest przejrzysty, prosty i darmowy . .Wykorzystaliśmy kilka innowacyjnych rozwiązań aby ułatwić dostęp do ogłoszeń, ale o tym , jak i o Karpiowisku dowiesz się na www.karpiowisko.eu

Rekordowe wyniki na Anaconda Golden Carp 2011

Dzisiaj o godzinie 11.00 rozpoczęły się zawody Anaconda Golden Carp 2011. 17 ekip z całej Polski po losowaniu i poczęstunku  rozjechało się na stanowiska. O godzinie 15.00 początek łowienia. Jest  ciepło i słonecznie,a nastroje bardzo bojowe.Nasz portal na bieżąco będzie informował o wynikach i sytuacji na zawodach.


Pogoda
Fazy księżyca

Dąży ku nowiu
Oświetlenie: 35%
Do pełni: 18 dni
Do I kwadry: 11 dni
Do III kwadry: 25 dni
REKLAMA
Meus
Sklep Floo
REKLAMA
FOX
Losowy film
Losowa galeria