Aktualności

Big Fish Nekielka 20-24.04.2022​W dniach 18-22 kwietnia na Łowisku Expert-Karp Nekielka pod patronatem medialnym portalu Wędkarstwo24 i Expert-Karp odbyły się zawody karpiowe z cyklu Big Fish. Wystartowało 21 zespołów z całej Polski. Wszyscy walczyli o tę jedną największą rybę – karpia lub amura. Przed rozpoczęciem losowania wszystkie przybyłe zespoły zaproszone zostały na poczęstunek z grilla. Podczas rejestracji każdy otrzymał pamiątkową czapeczkę z logiem imprezy.
Jak zawsze rywalizacja trwała do samego końca. Ogólnie wyholowano kilkadziesiąt karpi i amurów. Kilka sztuk w trakcie holi umiejętnie zeszło z haków, odpływając w toni. Wszystkie zespoły walczyły do samego końca starając się o największe egzemplarze, jedna zwycięzca mógł być tylko jeden.  
Podczas ceremonii zakończenia zawodów, po poczęstunku z grilla, nagrodzono ekipy, które złowiły trzy największe ryby. I miejsce zajęła ekipa ze stanowiska nr 19 Artur Zimmermann/Grzegorz Łęcki, łowiąc karpia o wadze 21.65 kg, II-III miejsce zajęli Krzysztof/Krystian/Anna Fabian z karpiami o wadze 19.00 kg i 19.46 kg.
Zwycięzcy oprócz wspaniałych pucharów, medali okolicznościowych, weekendowych zasiadek na łowisku, otrzymali nagrody w sprzęcie karpiowym oraz nagrodę główną zawodów, którą było 5000 PLN.
Wszystkim startującym zespołom dziękujemy za udział w zawodach a zwycięzcom gratulujemy wspaniałych wyników.
Pogoda
Fazy księżyca
REKLAMA
Carppassion baner2
Losowy film
REKLAMA
profess
Meus
Dragon
Losowa galeria